رضا صادقی حال و روز خوبی ندارد و به طرز عجیبی در مخمصه افتاده. پس از اتمام قرارداد این خواننده با شرکت مشهور، صادقی با کمپانی جدید قرارداد اجرای زنده منعقد کرد ولی این آخرین بازی نبود و حالا او به خاطر همین اتفاق، قربانی دعوای دو کمپانی شده است.

.

دعوایی که حتی پای خود این خواننده را هم به دادگاه کشاند تا صادقی در سخنانی تکاندهنده بگوید: «برای اولین بار بود که وقتی مردم در راهروهای دادگاه به من سلام می دادند، سرم پایین بود.»

با توجه به اتفاق هایی که برای او در این چند ماه افتاده، آلبوم جدیدش هم با تاخیر به بازار خواهدآمد. آقای مشکی پوش برای اثبات خود و اینکه بتواند دور جدید برنامه های زنده اش را روی صحنه ببرد، به شدت به این آلبوم و اتفاقات بعد از آن امیدوار است. اتفاق بد دیگری که این روزها حال و روز ایران خواننده محبوب و خوش اخلاق را آشفته تر کرده، جدایی تدریجی نوازنده ها و رهبر ارکسترش از گروه بوده که با توجه به ممنوع الاجرا بودن صادقی، آنها ترجیح دادند به فعالیت هایشان در گروه های دیگر ادامه بدهند.

بد نیست بدانید که آلبوم صادقی «همین …» نام دارد و «آرون حسینی» در حال همکاری با این پروژه است تا بتواند در بحث های تبلیغاتی سری در بین سرها بلندن کند. در «همین …» برای اولین بار قرار است صادقی یکی از قطعاتش را به صورت دکلمه خالی ارائه دهد. دکلمه ای که همه دلتنگی های ماه های اخیر او را دربر گرفته و سخنان تندی را نیز به زبان آورده است.

.

 گرداوری :  گروه رسانه ای سایت شبهای تنهایی

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ