یکی از روش هایی که به منظور مخفی کردن اپلیکیشن ها در اندروید به آن اشاره می‌کنیم، مربوط به استفاده از برنامه Parallel Space می‌شود. با استفاده از این برنامه می‌توانید سایر اپلیکیشن های نصب شده بر روی دستگاه اندرویدی خود را مخفی نمایید.

.

بدین منظور اگر این نرم افزار را ندارید میتوانید از این مطلب برنامه را دانلود و نصب کنید.

بعد از دانلود برنامه Parallel Space آن را بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود نصب کنید. بعد از نصب برنامه، آن را اجرا نمایید.

حالا آیکونی که در عکس بالا و سمت چپ نمایش داده شده است را لمس کنید. ای آیکون با نام Incognito Installation شناخته می‌شود.

حالا نام یکی از برنامه هایی که تمایل دارید در گوشی شما پنهان شود را جستجو کنید. مشاهده خواهید کرد که برنامه مورد نظرتان نمایان می‌شود. آن را انتخاب کنید. در این شرایط به پلی استور هدایت می‌شوید و گزینه Install را مشاهده خواهید کرد. مثل حالت عادی نصب برنامه ها گزینه Install را انتخاب کنید.

منتظر بمانید تا پروسه نصب اپلیکیشن مورد نظر تکمیل شود. بعد از اینکه برنامه مورد نظرتان بر روی دستگاه نصب شد، یک پیغام شبیه به عکس زیر و سمت چپ را دریافت خواهید کرد.

در این مرحله گزینه Uninstall را انتخاب و سپس در پنجره پاپ آپ نمایش داده شده هم گزینه OK را انتخاب کنید تا آیکون برنامه مورد نظرتان از منوی اپلیکیشن های گوشی حذف شود. بدین صورت پروسه مخفی کردن برنامه ها در اندروید به پایان می‌رسد. برای اجرای برنامه هایی که به این شیوه پنهان می‌کنید، لازم است تا ابتدا وارد برنامه Parallel Apps شوید و سپس برنامه مورد نظر را اجرا نمایید. بنابراین در این روش برنامه های مخفی فقط از طریق اپلیکیشن Parallel Apps قابل اجرا خواهند بود.

موفق باشید

 

.

 اختصاصی :  گروه نرم افزاری سایت شبهای تنهایی

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ