The End بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های اکشن و ماجرایی می باشد که در سال 2018 توسط Mata ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

.

در داستان این بازی کامپیوتری، شما به عنوان یک روباه اسیر شده در دنیایی پرماجرا نقش‌آفرینی می‌کنید. الهه‌ای بلند مرتبه، شما را از این شرایط نجات داده و سپس خواسته‌ای مهم را مطرح می‌کند. شما قرار است به او کمک کنید تا بتواند آخرین انسان بازمانده در زمین را پیدا کند. در طول این ماجراجویی، وظیفه اصلی شما این است که از آسیب رسیدن به وی جلوگیری کرده و او را از تمامی خطرات محافظت کنید.

موش‌های خطرناک، هواپیماهای بدون سرنشین و خطرات بسیاری که در محیط داستانی بازی تعبیه شده‌اند، از مهم‌ترین مواردی هستند که در شرایط مختلف باید خودتان را برای آن آماده کنید. داستان این بازی به چندین بخش مختلف تقسیم می‌شود. برای مثال، اولین قسمت آن، شامل آزادی این روباه از اسارت در دنیایی ناشناخته به دست الهه ایناری (Inari) است. در جریان داستانی این بازی، شما می‌توانید در محیط‌های مختلف به ماجراجویی پرداخته و از معماهای موجود در آن، رمزگشایی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 8, 10
Processor: Intel i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 560

راهنمای نصب:
– فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

– هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

– کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

.

.

 نوع فایل : zip

 دانلود مستقیم بازی پارت اول

 دانلود مستقیم بازی پارت دوم

 گرداوری :  گروه نرم افزاری سایت شبهای تنهایی

.

.

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ