یاسوج – ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت که 40 نفر از اسکی بازان و کوهنوردان حرفه‌ای این استان و استان‌های همجوار برای جست وجو و انتقال جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج به ارتفاعات دنا اعزام شدند.

 

جدید ترین اخبار حوادث

 

 

سیدمحمد تقی علوی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این افراد در قالب ۸ تیم از کوهنوردان زبده به ارتفاعات دنا اعزام شده‌اند.
وی افزود: این 40 نفر اسکی باز و کوهنورد برای کمک به انتقال پیکرهای پیدا شده و جست و جوی دیگر پیکرها به سوی ارتفاعات پازن پیر واقع در منطقه نقل حرکت کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به سبب سخت گذر بودن منطقه و برف و بوران شدید، کوهنوردان به‌کندی حرکت می کنند.
25 گروه متشکل از امدادگران استان‌های مختلف و 11 گروه از دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به محل سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج اعزام شده اند.
پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک ولی در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر 72 حدود 55 دقیقه پس از پرواز از صفحه رادار مرکز کنترل محو شد.
این هواپیما هر روز یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بر عکس داشت که به‌طور میانگین 50 تا 60 مسافر حمل می‌کرد.
روز گذشته پس از 48 ساعت جست و جو اعلام شد که لاشه این هواپیما در کوه‌های نقل در مرز بین شهرستان‌های سمیرم از توابع اصفهان و دنا در کهگیلویه و بویراحمد پیدا شد.

 گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایی

سپـــــــاس از حضور گرمتانــــــــ