عضویت در کانال موبایل خراسان کلیک کنیدبزرگترین و قدرتمند ترین نرم افزار آهنگ زنگ در اندرویدبزرگترین و بهترین نرم افزار آهنگ زنگ موبایل برای تمامی اندروید ها

آخرین اخبار و آپدیت نرم افزار نیز در کانال تلگرام شبهای تنهایی انجام میشود که با کلیک روی عکس زیر میتوانید عضو کانال ما شوید


خوابیدن به یک پهلو احتمال افزایش سنگ در افراد دارای کلیه با استعداد سنگ‌سازی را بیشتر می‌کند.

با ما همراه باشید .

دکتر امیر ایجادی با بیان این مطلب افزود: معمولا کلیه‎‌ای دچار سنگ می‌شود که فرد بیشتر به روی آن می‌خوابد، یعنی زمانی که فرد به پهلوی راست یا چپ به صورت مداوم دراز کشیده و می‌خوابد امکان ایجاد سنگ در آن کلیه بیشتر می‌شود.

وی ادامه داد: این امکان در افرادی که دارای کلیه با استعداد سنگ‌سازی هستند، بیشتر دیده می‌شود. این نشان می‌دهد که عدم تحرک و سکون بیش از حد حتی اگر به مدت چند ساعت در فردی که استعداد ایجاد سنگ دارد، رخ دهد می‌تواند به تولید سنگ منجر شود.

ایجادی با تاکید بر اینکه افراد در جامعه نیازمند تغییر روش زندگی‌اند، اضافه کرد: الان افراد در منزل حتی به اندازه عوض کردن کانال تلویزیون هم از جای‌شان تکان نمی‌خورند و بلند نمی‌شوند یا کوتاه‌ترین مسافت‌ها را هم حاضر به پیاده‌روی نمی‌شوند.

این اورولوژیست و جراح کلیه تصریح کرد: همین حرکت‌های ساده می‌تواند با ایجاد تحرک در بدن از ایجاد کوچکترین هسته‌های اولیه سنگ‌ها جلوگیری کند، مهمترین نکته در جلوگیری از ایجاد سنگ تغییر سبک و روش زندگی است.

وی با بیان اینکه مصرف فست فودها نیز بر تشکیل سنگ‌های کلیه موثر است، افزود: مسلما همراه فست‌فودها سس، نوشابه، ترشیجات و … مصرف می‌شود و این فست فودها مقادیر زیادی اسیداوریک و نمک را وارد خون ما می‌کنند؛ این‌ها دلایلی هستند که در بالا رفتن احتمال ایجاد سنگ در افراد مستعد موثر است.

 گروه سلامت و زیبایی وب سایت بزرگ شبهاے تنهایی

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

* نظرات انگلیسی و فینگلیش تایید نخواهد شد
* نظرات توهین آمیز به فرد یا فرقه خاص به مراجع قانونی ارسال خواهد شد
* لطفا نظرات مرتبط با موضوع را ارسال کنید
* لطفا در پاسخ به سوالتان صبر نمایید و نظر دوباره ارسال نکنید
* فرم نظرات صرفا جهت نظر دادن در مورد مطلب مورد نظر می باشد و حق چت کردن با دیگران را ندارید

برو بالا

در حال بارگذاری