پایگاه نشریه ایندیپندنت طی گزارشی به اعلام پایان داعش از سوی رئیس جمهور کشورمان و نیز سردار سلیمانی پرداخت.

پایگاه نشریه ایندیپندنت طی گزارشی به اعلام پایان داعش از سوی رئیس جمهور کشورمان و نیز سردار سلیمانی پرداخته و نوشته است که ایران پایان داعش را از طریق برنامه زنده تلوزیونی اعلام کرد.

payan daesh

.

ایندیپندنت می‌نویسد: «حسن روحانی»، رئیس جمهور ایران در برنامه زنده تلویزیونی پایان داعش را اعلام کرد و سردار «قاسم سلیمانی» نیز در پیامی که روز سه‌شنبه منتشر شده پایان داعش را اعلام کرد

ایندیپندنت می‌نویسد: «حسن روحانی»، رئیس جمهور ایران در برنامه زنده تلویزیونی پایان داعش را اعلام کرد و سردار «قاسم سلیمانی» نیز در پیامی که روز سه‌شنبه منتشر شده پایان داعش را اعلام کردرسانه‌های محلی سوریه روز یکشنبه اعلام کردند که شهر ابوکمال، آخرین پایگاه داعش در سوریه، در آستانه آزادسازی کامل قرار دارد.

رسانه‌های نزدیک به جبهه مقاومت به نقل از منابع نظامی آگاه گزارش دادند که نیرو‌های ارتش سوریه با پشتیبانی یگان‌های مردمی جبهه مقاومت و جنگنده‌های روسیه موافق شدند بخش زیادی از شهر ابوکمال را از اشغال گروه داعش خارج کنند.

در پی آزادسازی شهر البوکمال سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیام مهمی به محضر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) منتشرکرد.

رئیس جمهور کشورمان نیز روز سه شنبه در پنجمین کنگره سراسری خانه کشاورز گفت: باید از همه رزمندگان اسلام، دیپلمات‌های کشور، دولت و ملت و رهبری معظم انقلاب، نیرو‌های مسلح و ملت عراق و سوریه به خاطر پایان گروهی که جز شر، نکبت، ویرانی و آدم کشی و توحش چیزی را به همراه نداشتند، تشکر کنم.

منبع : http://www.shahrekhabar.com

.

  گرداوری : گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے
.

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ