عضو هیات‌مدیره بانک ملی ایران از استقرار دستگاه‌های CRS (دستگاه خودپرداز و خوددریافت) این بانک برای نخستین‌بار در نقاط مرزی و در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی خبر داد و گفت: در مرزهای خروجی استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان دستگاه‌های خودپرداز، کیوسک و Cash less (پایانه غیرنقدی) بانک ملی ایران نصب شده است.

دستگاه‌های CRS

.

مسعود خاتونی عضو هیات‌مدیره بانک ملی ایران در تشریح قابلیت‌های این دستگاه گفت: افراد می‌توانند با کمک این دستگاه وجوه خود را انتقال دهند و یا وجه جدیدی را از دستگاه دریافت کنند.

وی تاکید کرد: همچنین زائران می‌توانند پس از ورود به کشور، وجه نقد خود را با دستگاه‌های CRS بانک ملی ایران به حسابشان واریز کنند.

خاتونی با بیان اینکه امکان پرداخت عوارض خروج زمینی از کشور روی خودپردازها، کیوسک‌ها و Cash less (پایانه غیرنقدی) بانک ملی ایران نیز راه‌اندازی شده است، اظهارکرد: هموطنان می‌توانند با پرداخت عوارض از این طریق، رسید آن را نیز دریافت کنند.

وی با بیان اینکه عوارض خروج زمینی از کشور مربوط به اربعین در سامانه‌های غیرحضوری بانک ملی ایران به طور مجزا مشخص شده است، افزود: هیچ محدودیت تعدادی برای نصب این سامانه‌ها در نقاط مرزی و مسیر راهپیمایی اربعین وجود ندارد و به همه مسئولان ادارات امور شعب این بانک در استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان اعلام شده که بنا به ظرفیت موجود در مسیرهای مشخص شده توسط وزارت کشور و سازمان حج و زیارت، این خدمات را ارائه کنند.

معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با عنوان اینکه بانک ملی ایران در تمام مرزها شعبه دارد و در هر شعبه نیز به تعداد کافی دستگاه خودپرداز، پایانه فروش و کیوسک استقرار پیدا کرده است، ادامه داد: برای جلوگیری از تمرکز و ازدحام زائران در یک منطقه، نقاطی در بین مسیر مشخص شده که با استقرار سامانه‌های سیار به زائران خدمت‌رسانی می‌کند.

منبع : http://www.isna.ir

 گرداوری : گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایی

.

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ