کنسرت «علیرضا قربانی» که قرار بود در روزهای 18 و 19 خرداد و طی چهار سانس به میزبانی تالار وحدت تهران برگزار شود، با وجود فروش تمامی بلیت ها لغو شد. این اتفاق براساس تصمیم علیرضا قربانی و دست اندرکاران کنسرت او و برای احترام شهدا و بازماندگان فاجعه تروریستی 17 خرداد در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) صورت گرفته است.

علیرضا قربانی

.

علیرضا قربانی در گفتگوی با خبرنگار سایت «موسیقی ما» توضیحاتی را پیرامون تصمیم خود و دست‌اندرکاران کنسرت فروغ برای لغو این اجرا عنوان کرد. او در این زمینه گفت:«قبل از هر چیز به همه مردم ایران وقوع این ضایعه تأسف‌بار را تسلیت می‌گویم. اما مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نهایت همکاری را برای برقراری کنسرت 18 و 19 خرداد داشتند و اعلام کردند که از دیدگاه ما هیچ مشکلی وجود ندارد. همچنین دوستان و مسئولین تالار وحدت تهران و بنیاد رودکی اعلام کردند که امنیت برنامه کاملاً تأمین خواهد بود. اما پس از اینکه در جریان جزئیات این حادثه تروریستی ناگوار و تعداد کشته‌شدگان قرار گرفتم، تصميم گرفتيم به دلیل احترام به همه بی‌گناهانی که توسط این ابلیس‌ها شهید شدند و خانواده‌های آنها و مردم ایران که در سوگواری هستند، این کنسرت را با وجود تمهیداتی که چیده شده بود لغو کنيم. هم اکنون که با شما صحبت می‌کنیم در محل تمرین هستیم و در حال برگزاری تمرین جنرال بودیم كه تصمیم گرفتیم کنسرت را به دلایل احترام به آن عزیزان به زمان دیگری موکول کنیم».

این خواننده سرشناس موسیقی اصیل ایرانی نهایتاً اعلام کرد:«با مساعدت و قول همکاری دوستان بنیاد رودکی و مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به سرعت تاریخ جایگزین کنسرت فروغ اعلام خواهد شد. همین جا قدردان همه دوستان و بزرگوارانی هستیم که با اشتیاق بلیت تهیه کردند. عزیزانی که تمایل به عودت بلیت‌ها داشته باشند می‌توانند از طریق سایت «ایران کنسرت» اقدام نمایند و همچنین برای دوستانی که تمایل به حضور در کنسرت جایگزین داشته باشند، تمهیداتی اندیشیده خواهد شد و جزئیات آن اعلام می‌شود.»

بر همین اساس طی روزهای آینده تاریخ جدید برگزاری این کنسرت اعلام می شود.

این کنسرت اولین اجرای قطعات آلبوم «فروغ» به آهنگسازی «سامان صمیمی» بود که هفته گذشته منتشر شده بود و برنامه این خواننده سرشناس موسیقی اصیل ایرانی با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شده بود.

منبع: http://www.musicema.com

 گرداوری : گروه رسانه ای وب سایت بزرگ شبهاے تنهایی

.

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !