در Friday the 13th The Game بازیکنان کنترل هشت نفر از مشاوران «اردوگاه دریاچه کریستال» را برعهده دارند که باید از دست «جیسون وورهیز» رهایی یابند و با حل کردن معماها باعث حواس‌پرتی او شوند تا بتوانند نجات یابند.

friday-the-13th-the-game

این بازی تماماً به مجموعه فیلمهای Friday the 13th وفادار مانده است و بسیاری از مکان‌های حاضر در آن برگرفته از فیلمهای این سری هستند و طرح‌های مختلف قابل دستیابی از شخصیت «جیسون وورهیز» به صورت مستقیم از شخصیتش در فیلم‌ها گرفته شده‌اند.

در صورتی که به دنبال تجربه بازی به صورت تک‌نفره هستید، باید مدت بیشتری صبر کنید. در حالیکه بازی ۲۶ می (جمعه، ۵ خرداد) عرضه خواهد شد، بخش تکنفره بازی تا تابستان سال ۲۰۱۷ منتشر نمی‌شود.

تجربه بخش تکنفره بازی به دو صورت خواهد بود. در بازی یک بخش کمپین وجود خواهد داشت که برای بازیکنان امکان تجربه میراث این مجموعه را فراهم می‌کند. اساسا، این ماموریت‌ها مبنی بر انجام اهداف مختلفی بوده و شما کنترل جیسون را برعهده خواهید داشت. در این بخش ماموریت‌هایی را تجربه می‌کنید که شما را به یاد فیلم‌ها خواهند انداخت.

همچنین سناریوهای کاملا جدیدی هم برای این بخش در نظر گرفته شده است.در بخش دیگر شما می‌توانید مسابقات بخش چندنفره را با بات‌هایی تجربه کنید که نقش قربانیان را بازی می‌کنند. برای تجربه این بخش نیازی به آنلاین شدن وجود ندارد، با این حال سازندگان هنوز تصمیم دقیقی برای افزودن هوش مصنوعی به مسابقات بخش چندنفره نگرفته‌اند.

در ضمن به نظر می‌رسد که فعلا امکان کنترل جیسون توسط بات وجود ندارد، بنابراین نمی‌توان به صورت تکنفره نقش شکار را به جای شکارچی بازی کنید.

منبع:www.downloadha.com

سیستم مورد نیاز:
حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel Core i3-530 (2 * 2930), AMD Athlon II X2 270 (2 * 3400)
Memory: 4096 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 Ti (1024 MB), Radeon HD 7770 (1024 MB)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space

.
سیستم پیشنهادی:
OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel Core i3-3240 (2 * 3400), AMD Athlon X4 860K (4 * 3700)
Memory: 6144 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 750 Ti (2048 MB), Radeon R9 270X (2048 MB)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space

توضیحات: کاربران عزیز، همان طور که مستحضر هستید نسخه تک نفره و آفلاین بازی تا تابستان 2017 تاخیر خورده است. در حال حاضر تنها بخش آنلاین بازی قابل استفاده می باشد. بدین منظور، نسخه کرک شده VOKSI سرورهای هکی را در اختیار شما قرار می دهد. شما به سرورهای غیررسمی بازی متصل می شوید نه سرورهای قانونی استیم! سرورهایی که شما متصل می شوید توسط سایر کاربران در سرتاسر دنیا تشکیل شده اند. کاربرانی که از همین کرک VOKSI استفاده می کنند! بازی قابل استفاده است اما تنها به صورت آنلاین و چندنفره! بخش آفلاین و تک نفره بازی در تابستان منتشر می شود و به محض انتشار، قرار داده خواهد شد. 

.

 دانلود پارت 1

 دانلود پارت 2

 دانلود کرک نهایی

 رمز فایل : www.downloadha.com

 گرداوری :  گروه نرم افزاری سایت شبهای تنهایی

.

.

راهنمای نصب:
1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.
2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. کرک جداگانه را نیز دانلود و اکسترکت نمایید.
3) محتوای درون پوشه کرک را به درستی جایگزین نمایید. یعنی وقتی وارد پوشه کرک می شوید، مسیر SummerCamp/Binaries/Win64 را طی کنید و محتوای درون این پوشه را عینا در همین مسیر، در فولدر بازی خود که اکسترکت کرده اید کپی و جایگزین نمایید.
4) وارد اکانت استیم خود شوید (اگر ندارید، یک اکانت برای خود بسازید!).
5) وارد پوشه بازی خود شوید و بازی را با فایل اجرایی EAC_Launcher.exe اجرا نمایید.
6) بازی در حال حاضر به صورت تنها آنلاین می باشد. شما هم میتوانید Host باشید و هم Client! یعنی هم می توانید سرور تشکیل دهید تا سایرین متصل شوند هم به سرور سایرین متصل شوید. تصمیم با شماست! منتظر نسخه آفلاین و تک نفره در تابستان 2017 باشید…!

.

.

.

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !