عارف لرستانی 15 بهمن 1350 در کرمانشاه متولد شد.

با مجموعه جنگ 77 به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.

از جمله سریال های او می توان در حاشیه، شوخی کردم، قهوه تلخ و مرد دوهزارچهره را نام برد.

از جمله فیلم های عارف لرستانی می توان به شام عروسی، معادله و مانی و ندا اشاره کرد.

همسرش عارف لرستانی الهام ناصری کارمند سفارت ژاپن است.

از مجموعه‌های دیگری که لرستانی در آنها ایفای نقش کرده، می‌توان به خسته‌دلان، ۹۰ شب و ببخشید شما اشاره کرد. وی در فیلم‌های سینمایی شام عروسی، انتخاب، معادله و مانی و ندا هم بازی کرده است.  عارف لرستانی در سال ۹۱ با الهام ناصری که در سفارت ژاپن فعالیت میکرده است ازدواج نموده است

.

.

علت فوت عارف لرستانی

عارف لرستانی در صبح روز شنبه ۲۶ فروردین ماه سال ۹۶ بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت و درگذشت و خیلی از طرفداران وی و هنرمندان و بازیگران کشورمان را بر اثر این اتفاق شوکه شدند چون وی همیشه خندان و کمدین کشورمان بود که بدون هیچ عارضه و بیماری از گذشته فوت کرده است بازی عارف لرستانی در سریال قهوه تلخ جز نقش‌های به یاد ماندنی این بازیگر در سینما و تلویزیون است که خیلی ها با بازی های وی همیشه خندان بودند عارف لرستانی چندی پیش در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور داشت که مهران مدیری از وی پرسید بزرگترین رویای تو چیست و عارف لرستانی گفت بزرگ ترین رویا و راز برای من مرگه که فکر میکنم چه اتفاقی می افته چه خبر اون طرف بهش فکر میکنم همیشه ولی ازش نمی ترسم من منتظرش نیستم ولی هر وقت بیاد یه رازی هست که برام بر ملا میشه

ساعت ۲۰ شب گذشته مرحوم لرستانی به درمانگاه یکی از بیمارستان‌های پایتخت به دلیل سکسکه شدید مراجعه کرده که اقدامات لازم جهت رفع مشکل ایشان انجام شده است.
ایشان پس از مراجعه به بیمارستان با حال عمومی مساعد مرخص می‌شود و در پرونده ایشان نیز ذکر شده که در صورت بدتر شدن وضعیت حتماً به بیمارستان مراجعه شود.
تاکنون در سازمان نظام پزشکی شکایتی از جانب خانواده مرحوم لرستانی ثبت نشده است.
روابط عمومی سازمان نظام پزشکی اعلام کرده است که از طریق کالبدشکافی علت دقیق مرگ مشخص می‌شود.

همسر مرحوم لرستانی به نیروهای اورژانس اعلام کرده که روز گذشته همسرش دچار سکسکه شدید و علائم قلبی شده و به یکی از بیمارستان‌های خصوصی مراجعه کرده بود و گویا آمپول آرامبخش دریافت کرده است. هم‌چنین همسرش اعلام کرده که مرحوم لرستانی پس از ترخیص حدود ساعت ۰۱:۰۰ بامداد دچار تهوع شدید می‌شود و علائم تقریبا بهبود می‌یابد اما وقتی صبح بیدار می‌شود متوجه مرگ همسرش شده و با اورژانس تماس گرفته است.

.

.

.
 گرداوری : گروه رسانه ای وب سایت بزرگ شبهاے تنهایی

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !