در کنسرت 4 بهمن‌ماه این خواننده در تهران صورت گرفت:

ادای احترام علی عبدالمالکی به درگذشتگان حادثه پلاسکو 

.

خواننده آلبوم «مخاطب خاص» کنسرت زمستانی‌اش را برگزار کرد. علی عبدالمالکی شامگاه 4 بهمن 1395 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه رفت و سیزدهمین کنسرتش در پایتخت را برگزار کرد.

عبدلمالکی در این کنسرت گلچینی از قطعات تنها آلبوم رسمی‌اش همراه با تک‌آهنگ پرطرفدار خود را برای مخاطبینش به اجرا درآورد. «یهویی»، «مخاطب خاص»، «دورت بگردم»، «دلکم»، «داغ دلم»، «خوش به حالت»، «آهای»، «هوا دو نفرست»، «وایسا»، «تیکه کلام»، «تهران شلوغه»، «انگاری مریضم»، «چرا من»، «حرف نزن»، «بی استرس»، «کم کم»، «روانیتم»، «زمستون» و «دلم مونده رو دستم» عناوین 19 قطعه‌ی اجرا شده در این کنسرت بودند که از این میان، قطعات «کم کم» و «روانتیم» برای نخستین بار اجرا شدند.

این خواننده پیش از اجرای قطعه «زمستون» از حاضرین خواست به احترام آتش‌نشانان فداکار و آسیب‌دیدگان واقعه ساختمان پلاسکو، یک دقیقه سکوت کنند و این قطعه را به قربانیان این اتفاق تلخ تقدیم کرد.

فراز نصیری (گیتار کلاسیک و نایلون)،همایون خلیلی (گیتار بیس)،علی الماسی (گیتار الکتریک)، مسعود پهلوان (نی انبان)، رضا جمال (ویلون)، جیلبرت گورکیان (پرکاشن)، شاهرخ کفاش‌زاده (درامز)، آرش نوایی (کیبورد)، مرسل وطنی (کلارینت و ساکسفون) و مهیار منگنه‌چی (کیبورد) اعضای ارکستر علی عبدالمالکی در این کنسرت بودند.

مادر علی عبدالمالکی به تماشای کنسرت زمستانی فرزندش نشست و علاوه بر او چند تن از اهالی موسیقی از جمله ایمان احمدزاده و امیر عرشیا در سالن حضور داشتند.

 گرداوری : گروه رسانه ای وب سایت بزرگ شبهاے تنهایی

.

.

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !