با آموزش و ترفندهایی دیگر در خدمت همراهان شبهای تنهایی هستیم.

جدیدترین ترفندهای مخفی تلگرام 

.

  •  در نسخه جدید تلگرام، به اشتراگ‌گذاری فایل‌هایی که اخیرا دانلود کرده‌اید راحت‌تر شده است زیرا در صفحه انتخاب فایل برای اشتراک‌گذاشتن نمایش داده می‌شوند

.

  •  در نسخه جدید تلگرام، اموجی‌های جدید بسیاری اضافه شده است. همچنین بسیاری از اموجی‌های قدیمی نیز دوباره طراحی شده‌اند و کیفیت‌شان بهتر شده است.
  • در نسخه جدید تلگرام، با بازگشت به یک گروه یا کانال، مطالب جدید را از مکانی که آخرین بار اسکرول کرده بودید خواهید دید و دیگر مطلبی را از دست نخواهید داد و سردرگم نخواهید شد.
  • 🔹یکی از ویژگی های مهم بروزرسانی جدید تلگرام پاک کردن پیام ارسال شده در گفتگوهای خصوصی است.باید توجه داشته باشید تلگرام تنها “۴۸ ساعت “بعد از ارسال، اجازه پاک کردم پیغام را می دهد.
  • تبدیل صدای شما به متن در تلگرام با پشتیبانی از زبان فارسی .این کار از طریق رباتی به نام Voicy انجام می‌گیرد. برای دسترسی به این ربات، بر روی ربات (@voicybot) کلیک کرده و یا عبارت زیر را در محیط چت با خودتان یا دوست‌تان و یا حتی یکی از گروه‌ها، ارسال نمایید.پس از باز شدن صفحه ربات،دکمه‌ی Start را انتخاب کنید تا ربات راه‌اندازی شود. سپس در میان لیست زبان‌ها Persian را انتخاب کنید.اکنون دکمه‌ی ضبط صدا را نگه دارید و شروع به صحبت کنید و در نهایت این دکمه را رها کنید تا صدای ضبط‌شده‌ شما برای ربات ارسال شود.چند لحظه بعد در پاسخ صدای شما، متن تایپ شده را دریافت خواهید کرد.اکنون می‌توانید این متن را کپی کرده یا فوروارد نموده و برای دوستان‌ خود ارسال کنید. طبیعتاً‌ هر چقدر لغات را سلیس‌تر بیان کنید، تشخیص آن توسط ربات آسان‌تر خواهد بود. اما به طور کلاً توانایی این ربات در تشخیص کلمات فارسی بسیار خوب است.

.

 گرداوری : گروه نرم افزاری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایی

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !