با سلام 

خبری دیگری از پر سرعت و بی نظیر ترین شارژر شرکت ال جی در دنیا رو نمایی شد 

بامادر وب سایت بزرگ شبهای تنهایی همراه باشید 

5b6d8134-0150-42e8-b02c-d3a35310c1ad

..

.

قابت بر سر ارائه فناوری های جدید بین دو شرکت ال جی و سامسونگ همواره شدید بوده و اکنون می توان گفت که ال جی از لحاظ ارائه فناوری شارژ بیسیم با سرعت بالا، و نه در ارائه آن در تعداد زیادی از گوشی هایش توانسته از سامسونگ پیشی بگیرد.

اگرچه سامسونگ گوشی های رده بالای خود را با قابلیت هایی در زمینه شارژ بیسیم ارائه می کند که می تواند هر گوشی دیگری را به چالش بکشد، ال جی به تازگی پد شارژ وایرلسی را معرفی کرده که می تواند با سرعت شارژ سیمی، برق را منتقل کند.
سامسونگ در مراسم رونمایی از گلکسی اس7 گفت که شارژ این گوشی با استفاده از کابل اورجینال، یک ساعت و نیم و به صورت وایرلس، دو ساعت به طول می انجامد. این ارقام در آن زمان بی سابقه بود و توجه بسیاری به خود جلب کرد.
حال اما خبر رسیده که ال جی پد شارژ وایرلس تازه ای را معرفی کرده که می تواند 15 وات برق را تامین کند. این در حالی است که اکثر شارژرهای وایرلس امروزی تنها 5 وات برق تامین می کنند.

 

ال جی گفته این شارژر می تواند طی سی دقیقه، تا 50 درصد از باتری بیشتر دستگاه ها را پر کند، که به این ترتیب سرعتی مشابه با فناوری شارژ سریع سیمی دارد. قابلیت جالب دیگر این شارژر این است که می تواند حرارت دستگاه را از راه دور تشخیص دهد. در نتیجه اگر دمای گوشی بالا برود، شارژ به طور خودکار متوقف می شود.

این شارژر با اکثر گوشی های مجهز به قابلیت شارژ بیسیم سازگار است. قیمت این دستگاه هنوز اعلام نشده است.

d0a9cf43-d604-40ea-8d5b-b07239b9e95c

 

 

.

.

.

 گرداوری :  تیم فناوری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !