و این بار بعد از انفجار اپل  گوشی مطمون سامسونگNote 7در هواپیما آتش گرفت .

برای خواندن این مطلب بامادر وب سایت بزرگ شبهای تنهایی همراه باشید .

 

 

galaxy-note-7-1-1

ماجرای آتش‌سوزی Galaxy Note 7 سامسونگ تمامی ندارد و این بار گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد گوشی هوشمند مذکور در یکی از پروازهای آمریکا دچار حریق شده است.

.

.

.

رسانه‌های محلی گزارش دادند یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy Note 7 سامسونگ در خطوط هوایی Southwest Airlines آمریکا دچار آتش‌سوزی شد.

با اعلام این خبر سامسونگ پرونده جدیدی را تشکیل داد و به کمک کارشناسان امنیتی آمریکا تحقیقات خود را آغاز کرد تا علت این آتش‌سوزی مشخص شود. البته آتش گرفتن این گوشی هوشمند چندان هم دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. ولی نکته مهم اینجاست که روی جعبه این گوشی هوشمند برچسب ایمنی زده شده بود تا نشان داده شود که این دستگاه پس از بازگشت به کارخانه، بدون هر گونه مشکل عرضه شده است.

 

.

.

galaxy-note-7-2-2

.

.

وشی‌های ایمن شده Note 7 یک مربع مشکی را روی جعبه خود شامل می‌شوند و اگر شماره سریال IMEI آن را روی سایت اینترنتی سامسونگ وارد کنید، به شما اعلام می‌کند که گوشی Galaxy Note 7 با این جعبه کاملا ایمن شده است و هیچ مشکل آتش‌سوزی برای آن به وجود نمی‌آید.

ولی نکته مهم اینجاست که گوشی هوشمند مذکور هم آتش گرفت و سامسونگ این بار دچار مشکل جدید شد تا در مورد Note 7 ایمن شده هم نگران باشد.

 

.

.

.

.

 گرداوری :  تیم فناوری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !

.