با سلام

برنامه های روز جهانی گردشگری در شهر یزد اعلام شد .

بامادر وب سایت بزرگ شبهای تنهایی همراه باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

1

.

.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد برنامه های روز جهانی گردشگری و آغازین سال جشنواره پنج ساله خوش آمد به یزد با شعار گردشگری برای همه ـ همه برای گردشگری را اعلام کرد.

27 سپتامبر (ششم مهر) به عنوان روز جهانی گردشگری نامگذاری شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی یزد، محمدمهدی شرافت اظهار کرد: فعالیت های شاخص حوزه گردشگری از 30 شهریور آغاز شده و تا نهم مهرماه اجرا می شود.
وی بازدید از سرای سالمندان تفت به مناسبت عیدغدیر خم و در آستانه روز جهانی جهانگردی، ارسال اخبار، مقاله و برنامه های روز جهانی جهانگردی و ارسال پیامک های پاسداشت روزجهانی جهانگردی را از فعالیت های تبلیغاتی به مناسبت روز جهانی گردشگری عنوان کرد.
شرافت برگزاری همایش توسعه گردشگری فرهنگی، تبلیغات محیطی در مراکز و معبرهای گردشگری، مراکز اطلاع رسانی گردشگری‎ و برگزاری مصاحبه و نشست های خبری با اصحاب رسانه را از دیگر برنامه های روز جهانی گردشگری در استان برشمرد.
وی افزود: به مناسبت روز جهانی جهانگردی و پاسداشت هفته دفاع مقدس برای جامعه هدف با محوریت شعار گردشگری برای همه ـ همه برای گردشگری برنامه های خاصی از جمله مسابقات عکاسی‎، نقاشی و شعر برای کودکان و نوجوانان زیرپوشش بهزیستی‎، تجلیل از برترین های گردشگری سالجاری در استان، نواختن زنگ گردشگری در مدرسه منتخب و سخنرانی برای دانش آموزان از دیگر برنامه های برنامه ریزی شده برای روز گردشگری است.
وی ادامه داد: تخفیف ویژه مراکز اقامتی – پذیرایی، بین راهی، سفره خانه ها به مناسبت روز جهانی گردشگری به مدت سه روز‏، افتتاح خانه های بوم گردی واقع در بافت تاریخی یزد و روستای هدف گردشگری اسلامیه‏ در تفت‏، بازدید رایگان عموم از موزه ها و مراکز گردشگری زیر نظر این اداره کل و برگزاری تور رایگان گردشگری برای معلولان و کم توانان‏ از دیگر برنامه های روز جهانی گردشگری است.
وی برگزاری نشست ابتکاری و نوآورانه تعیین مسیرهای گردشگری بهینه یزد برای گردشگران معلول و سالمند‏، افتتاح 2 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری‏، برگزاری تور آشناسازی کودکان بافت تاریخی یزد با جاذبه های گردشگری‏، افتتاح جشنواره گردشگری عشایری روستای ارنان‏، برگزاری تور گردشگری آشناسازی ظرفیت های گردشگری مهریز برای مدیران‏، افتتاح نخستین ‎b‎a‎s‎e پروازی استان یزد به شهرهای تهران، مشهد، تبریز، زاهدان، کیش، دبی، برگزاری تور یزدگردی نابینایان و بازدید بانوان سرمایه گذار کشور از طرح های گردشگری استان را از دیگر برنامه های روز جهانی گردشگری در یزد اعلام کرد.

.

.

 

2

..

.

.

.

.

.

manba منبع:  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

به دلیل بروز رسانی پست ها از مطالب جدید در صفحه اصلی سایت هم دیدن نمایید(کلیک کنید)

خبرنامه

درصورت رضایت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سایتمون

در وبلاگ یا وب سایتتون لینک نمایید!

باتشکر!