جدید ترین ایده های نو برای تزئین باغ و آلاچیق ها.

باماهمراه باشید.

.

.

هنر و در واقع پروسه ی طرح ریزی و برنامه ریزی برای آرایش باغ و باغچه و عمل کاشت در آن و روی زمین به عنوان طراحی باغ و باغچه شناخته شده است. این عمل طراحی باغچه ممکن است توسط صاحب باغ یا باغچه انجام شود یا اینکه بدست یک سری افرادی که در این زمینه زیاد کار کرده اند یا در واقع حرفه ای اند؛ حالا در سطوح مختلف، ممکنه فقط این کار رو تجربی یاد گرفته باشند یا اینکه نه؛ در این زمینه تخصص داشته باشند یا کارشناس باشند، صورت می گیرد.

در تصاویری که امروز برای شما آماده کردم، می تونید 10عکس رو در این مورد بینید و از آنها ایده بگیرید. مواردی که در طراحی یک باغ یا باغچه باید رعایت شود، دیوار ها، مسیر رفت و آمد، مکان برای نشستن و استراحت و آلاچیق می باشند. مورد بعدی که خیلی هم در زیبایی یک باغ تاثیر دارد گل و گیاهان هستند. نیاز های باغبانی که گل و گیاهان دارند، فصل به فصل ظاهر اونها عوض میشه؛ یا طول عمر گل ها مهم اند. اندازه ی اونها، سرعت و میزان رشدشون و همین طوردر کنار هم قرار گرفتن گیاهان مختلف با خصوصیاتی که زمین و خاک آنها دارند. اینها همه موارد خیلی خیلی مهمی به شمار میروندکه به ما در داشتن و نگه داشتن یک باغ یا باغچه ی زیبا کمک می کنند. فقط زیبایی نیست؛ این زیبایی باید با مراقبت های فراوان حفظ بشه! گل و گیاهان هم مثل انسان ها نیازهایی برای زنده موندن و رشد دارن. برای مثال خاک خوب برای آنها کلید موفقیت در طراحی یک باغچه ی خوب یا عالیست.
بعد از همه ی این موارد نوبت به دکوراسیون این باغ می رسد. به طور معمول چیز هایی که نیاز هست؛ یک میز، چند تا صندلی برای مثال شش عدد صندلی، و یک سایبان احتیاج هست که با سلیقه ی خودتون در مکان های مناسبی این ها رو می تونید بچینید. از تاب های تزئینی هم می تونید استفاده کنید که در  نور پردازی مقوله ی مهم دیگر در دکوراسیون و باغ آرایی است. با استفاده از نورهای رنگی مختلف می تونید افکت بسیار خوبی به باغتون بدید.

.

.

.

.

جالب ترین چیدمان های باغ و آلاچیق7

.

.

جدید ترین چیدمان های بروز2

.

.

جدید ترین چیدمان های حیاط و آلاچیق1

.

.

چیدمان های جدید6

.

.

چیدمان های دیدنی8

.

.

چیدمان های نوین حیاط و آلاچیق4

.

.

زیبا و جذاب ترین چیدمان ها

.

.

فوق العاده ترین چیدمان های آلاچیق3

.

.

فوق العاده ترین چیدمان های آلاچیق5

.

.

مدرن ترین چیدمان های زیبا9

.

.

.

.

.

.

manba گرداوری : گروه رسانه ای وب سایت بزرگ شبهاے تنهایی

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !