حل مشکل دانلود خودکار برنامه و بازی یا تبلیغات های مزاحم در گوشی های اندروید به محض وصل شدن اینترنت 

همراه ما با گروه نرم افزاری سایت شبهای تنهایی باشید.

مشکل از اونجایی شروع میشه که شما یک نرم افزار یا بازی رو که ویروسی هستش نصب می کنید و همین باعث میشه که این اپلیکیشن ها میان یک پچ سیستمی رو روی گوشی شما به صورت مخفی نصب بشه و این پچ به صورت خودکار از سرور خودش نرم افزارهای تبلیغاتی و الوده رو دانلود و روی گوشی شما نصب میکنه و هر چند دقیقه یک بار این تبلیغات باز شده و از شما کسب در آمد میکنن !

وقتی یک نرم افزار یا بازی رو دانلود میکنید که به احتمال زیاد از منابعی به غیر از گوگل پلی و یا اینکه مورد تایید گوگل نیستند اقدام به نصب میکنید که همین باعث میشه که این نرم افزار به هدف خودش برسه و اگر گوشی روت شده باشه که دیگه فاجعه ایی هستش که در انتظار گوشی تونه! و باید شاهد بدترین مشکلات واسه گوشی و شارژ مبارک اینترنتتون باشید !

راه های متفاوتی برای از بین بردن این نرم افزار های الوده وجود داره و راهش اینکه اون نرم افزار یا بازی که باعث شده این تبلیغات به صورت خودکار دانلود بشن رو پاک کنید !

حالا شاید بپرسید از کجا بدونیم کدوم برنامه ما الوده هستش ؟؟ خوب از الان باید بگم که انتی ویروس ها نمیتونن چنین چیزی رو شناسایی کنن پس باید ببنیید که کدوم بازی یا برنامه شما حالت متفرقه داره و در گوگل پلی وجود نداره !

مشکلاتی که می تواند این نرم افزار ها و بازی هایی که بصورت خودکار دانلود و نصب میشن روی گوشی ایجاد کند :

  • اگر اپلیکیشن ویروسی باشه مشکلاتی از قبیل تخلیه شارژ , ریستارت شدن خود به خود گوشی , توقف برنامه ها , توقف دوربین , توقف گالری و …
  • مشکلات آنتن دهی (ضعف یا پریدن انتن)
  • دسترسی به اطلاعات گوشی
  •  و …

 

 

راه های حل مشکل دانلود خودکار برنامه های مزاحم :

  • اگر نرم افزار یا بازی که شما نصب کردید در گوگل پلی وجود نداشت حتمی اونو پاک کنید.
  • با استفاده از نرم افزار Adaway نیز تمامی تبلیغات موجود در سیستم عامل اندروید رو حذف کنید . دانلود مستقیم این نرم افزار
  • اگر تا اینجا مشکل رفع شد که هیچ و گرنه در این مرحله باید ریست فکتوری انجام بدید.به تنظیمات برید و بازگشت به تنظیمات کارخانه رو بزنید. (دقت کنید با انجام این حرکت تمامی اطلاعات شما حذف خواهد شد.قب از ریست فکتوری بک آپ بگیرید).
  • در نهایت اگر مشکل رفع نشد باید گوشی یا تبلت تون فلش بشه (رام عوض بشه) که می توانید در این موضوع لیست رام های موجود در سایت را مشاهده کنید و رام مورد نظر را دانلود و گوشی رو فلش کنید.>> لینک ورود >>
  • نکته آخر اینکه اگر رام مورد نظر تون توی سایت نبود می توانید به ما اعلام نمایید تا همکاران ما سریع در سایت قرار بدن.

.

.

.

کپی مطلب بدون ذکر منبع + لینک سایت شبهای تنهایی شرعا حرام است.

  منبع: گروه نرم افزاری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ