اولین قربانی چهارشنبه سوری در رباط کریم جان سپرد/ قطع دست پسر جوان در مراغه/وقوع 107 حادثه در پایتخت.

charshanbe soori

انفجار مواد محترقه در ساختمان مسکونی در ابوذر /ساعت 16:15

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: ساعت 16:15 انفجار در منزل مسکونی در خیابان ابوذر به ستاد آتش نشانی اعلام میشود که سریعا یکی از اکیپ‌های مستقر در خیابان به محل حادثه می‌روند.

وی افزود: این حادثه در منزل مسکونی دو طبقه بود که یک جوان 20 ساله در حال درست کردن مواد محترقه باعث این حادثه می‌شود که خودش از نواحی مختلف بدن دچار سوختگی می‌شود.

ملکی خاطر نشان کرد: پدر و مادر جوان 20 ساله در طبقه دوم به دلیل شکسته شدن شیشه‌ها دچار اسیب دیدگی و یک خانم 50 نیز که در مقابل خانه مورد نظر زندگی می‌کرد به دلیل ایجاد صدای بلند دچار شوک زدگی می‌شود که همگی مجروحان به عوامل اورژانس تحویل داده می‌شوند.

پرتاب خونین نارنجک به داخل منزل مسکونی /ساعت 17:11

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: ساعت 17:11 در خیابان سیزده آبان خیابان رضازاده به علت پرتاب کردن نارنجک از بیرون به داخل منزل و شکسته شدن شیشه ها جوانی حدودا 20 ساله دچار اسیب دیدگی می‌شود که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل می‌گردد.

گفتنی است، آتش نشان‌ها محل را پس از ایمن سازی تحویل صاحب ملک دادند.

انفجار خونین بمب دست ساز در منطقه تجریش /ساعت17:30

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از انفجار دو بمب دست ساز در دو منطقه شمالی و جنوبی تهران خبر داد و گفت: این حوادث منجر به مصدومیت شدید دو نوجوان شده است.

حسن عباسی افزود: حوالی ساعت ۱۵ امروز وقوع دو انفجار به مرکز اطلاع رسانی اورژانس تهران اعلام شد.

به گفته وی، دریکی از این حوادث که در منطقه تجریش روی داد، یک نوجوان 15 ساله دچار مجروحیت از ناحیه اندام های مختلف شد.

عباسی افزود: این مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران در خصوص دومین حادثه که مربوط به انفجار یک بمب دست ساز در مناطق جنوبی تهران است گفت: دراین حادثه نیز نوجوان مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

19 مصدوم چهار شنبه سوری راهی بیمارستان شدند /ساعت 18:30

خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تاکنون 19 مورد مصدوم چهارشنبه سوری 94 داشتیم که 18 مورد آن مرد و یک مورد آن خانم هستند.

وی افزود: همچنین 12 مورد سوختگی گزارش شده است که بیشترین گزارشات مربوط به دو استان تهران و فارس است.

خالدی ادامه داد: میانگین سنی آسیب‌دیدگان زیر 20 سال است و بیشترین آسیب‌ها مربوط به صورت، چشم و دست‌ها است و تاکنون در کل کشور فقط یک مورد مصدوم بدحال داریم.

پسر بچه 13 ساله تحت مداوا در بیمارستان سوانح سوختگی /ساعت 18:56

مصطفی دهمرده‌نی رئیس مرکز سوانح سوختگی شهید مطهری، اظهار داشت: از بعد از ظهر امروز دو مصدوم ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال به بیمارستان شهید مطهری منتقل شدند که یکی از آنها به صورت سرپایی درمان و مرخص شد. این فرد از ناحیه دست دچار حادثه شده بود.

وی افزود: انفجار مواد محترقه نیز سبب آسیب به صورت یک پسربچه 13 ساله شده و این فرد در حال حاضر تحت مداوا قرار دارد و به احتمال زیاد حداقل برای 6 ساعت در بیمارستان بستری خواهد شد.

وقوع 68 حادثه در پایتخت/ساعت 19:00

بر اساس ارسال گزارش آتش نشانی به باشگاه خبرنگاران جوان، تا ساعت 19 امشب 68 مورد حادثه مرتبط با چهارشنبه سوری رخ داده که 6 مورد آن مربوط به آتش سوزی منازل، 6 مورد آتش سوزی درخت و فضای سبز، 18 مورد آتش سوزی ضایعات، 28 مورد آتش سوزی سطل زباله، 4 مورد آتش سوزی وسیله نقلیه، 6 مورد نیز حریق سایر اماکن و دو مورد حادثه نیز ناشی از انفجار ترقه بوده است.

اولین قربانی یک مرد 45 ساله/ ساعت 19:25

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانش کشور اظهارداشت: متاسفانه تاکنون 27 شهروند شامل 24 مرد و 3 زن که دچار صدمه شده بودند، توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه یک پسر جوان در مراغه از ناحیه دست قطع عضو شده است، گفت: یک مرد 45 ساله در منطقه رباط کریم نیز بر اثر هیاهو چهارشنبه سوری دچار ایست قلبی شد و قبل از رسیدن به بیمارستان جان سپرد.

به گفته خالدی بیشترین مصدومان چهارشنبه سوری 94 ، از ناحیه صورت و دست دچار آسیب دیدگی شده اند.

۱۰۷ آتش‌سوزی در چهارشنبه آخر سال پایتخت / ساعت 19:30

بر اساس ارسال گزارش آتش نشانی به باشگاه خبرنگاران جوان، تا ساعت 19:30 ، 107 مورد حوادث شامل 11 مورد آتش‌سوزی منازل، 17 مورد آتش‌سوزی درخت و فضای سبز، 25 مورد آتش‌سوزی ضایعات، 38 مورد آتش‌سوزی سطل زباله، 6 مورد آتش‌‌سوزی وسیله نقلیه، 9 مورد سایر اماکن و 3 مورد نیز انفجار ترقه رخ داده است.

گفتنی است، در جریان این حوادث 8 نفر شامل 5 مرد و 3 زن دچار آسیب دیدگی شدند گه به مراکز درمانی انتقال یافتند.

انتقال 12 مصدوم پایتخت به بیمارستان /ساعت 20:00

حسن عباسی سخنگوی اورگانس تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین وضعیت حادثه دیدگان چهارشنبه سوری پایتخت گفت: تاکنون (ساعت 20:00 ) براساس آمار وا‌حد‌های فعال اورژانس، 13 پایتخت نشین شامل 12 مرد و یک زن دچار مصدومیت شدند که تنها یک نفر از این افراد به صورت سرپایی در محل درمان و مابقی روانه بیمارستان شدند.

عباسی اذعان داشت: مصدومین پایتخت بیشتر از ناحیه دست و صورت (چشم) دچار سوختگی و جراحت شده اند.

آمار مصدومان چهارشنبه سوری 94 به 45 نفر رسید/ ساعت 20:15

طی گزارش تلویزیونی از شبکه خبر و از اتاق کنترل و فرماندهی اورژانس اعلام شد که تاکنون و تا ساعت 20:15 امشب سه شنبه 25 اسفند بالغ بر 45 نفر دچار مصدومیت شدند که 26 نفر دچار سوختگی از ناحیه سر و صورت، چشم و سر و گردن شده‌اند و یک نفر نیز وضعیت جسمی‌اش بسیار بدحال گزارش شده است.

پرتاب نارنجک به داخل خودرو در حال حرکت / ساعت 20:30

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، دقایقی پیش یک مصدوم حادثه چهارشنبه‌سوری در حال به بیمارستان فارابی تهران مراجعه کرد که از ناحیه چشم و گوش رنج می‌برد.

بر اساس اظهارات فرد حادثه‌دیده وی در حال رانندگی در جاده ساوه بوده که ناگهان یک نارنجک به داخل خودروش پرتاب می‌شود.

اولین مصدوم در شب چهارشنبه سوری در قزوین / ساعت 20:32

 یک جوان سی ساله مواد محترقه در دستش منفجر و مصدوم شد.

این فرد که دچار پارگی و سوختگی دست شده بود، پس از اعزام به مرکز مورد درمان قرار گرفت.

dst

وضعیت وخیم دو مصدوم پایتخت در بیمارستان فارابی / ساعت 20:35

براساس صحبت‌های علی طباطبایی رئیس بخش اورژانس بیمارستان فارابی تاکنون(ساعت 20:35) حدود 47 نفر به بخش اورژانس این بیمارستان مراجعه کرده و 5 تن از این افراد در بیمارستان بستری شدند.

همچنین وی از وخامت حال دو مصدوم خبر داد که هرکدام به شدت از ناحیه چشم دچار جراحت شدند و احتمال نابینا شدن آنان وجود دارد.

منبع : http://www.yjc.ir/

.

.

.

manba گرد آوری: تیم خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !