آموزش کاربردی زمان بندی دانلود ها در اندروید با نرم افزار ADM Pro  . درادامه همراه ما با گروه نرم افزاری سایت شبهای تنهایی باشید.

adm pro

تاکنون شاید دیده باشید یا توی کامپیوتر انجام داده باشید که با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر فایلی را برای زمان بندی خاصی در صف دانلود قرار میدیم و راس همون ساعت شروع دانلود و پایان دانلود بصورت خودکار انجام میشه. همین قابلیت نیز توی موبایل هست با نام نرم افزار Advance download manager pro که ما امروز این قابلیت را که توسط گروه نرم افزاری سایت شبهای تنهایی آماده کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار بگیرد.

1- اگر این نرم افزار را ندارید از اینجا بصورت مستقیم دانلود کنید

2- نرم افزار را اجرا کرده و وارد شوید.

3- گرینه های نرم افزار را زده و بعد setting را انتخاب نمایید.

4-در منو باز شده ‘گزینه  planning را انتخاب کنید

5-حالا وارد محیط برنامه ریزی دانلود شدیم و دو گرینه Start Time و Stop Time برای شروع و پایان دانلود را زمان بندی می کنیم.

6- در قسمت Start Time شما باید زمان شروع شدن دانلود را مشخص کنید به این صورت که در زمان وارد شده برنامه شروع به دانلود خواهد کرد.

7- در قسمت Stop time شما باید زمان قطع شدن دانلود را وارد کنید به صورتی که در زملن مشخض شده برنامه دانلود های فعال را غییر فعال می کند.

چند نکته مربوط به این کار خالی از لطف نیست :

نکته۱: برای کارکرد صحیح بهتر است زبان گوشی شما انگلیسی باشد
نکته۲: لینک هایی که قبلا به برنامه اضافه کرده بودید در زمان مشخص شده شروع به دانلود میشوند. که میتوانید گزینه دانلود را برای یک فایل انتخاب کنید و سپس دانلود را متوقف کنید و در زمان دلخواه خود شروع به دانلود فایل مورد نظر کنید .

.

.

.

manba منبع : گروه نرم افزاری  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !