میلاد ترابی مدیر تولید آلبوم جدید خواننده «دلت با منه» سرانجام توضیحاتی را درباره محتوای کلی آلبوم جدید محمد علیزاده ارائه داد.

m.alizade.m.torabi

محمد علیزاده در کنار مدیر برنامه اش : میلاد ترابی

 

میلاد ترابی که چندی پیش در سوگ از دست دادن پدر نشست، درباره روند تولید آلبوم جدید محمد علیزاده گفت:

«با اتفاقاتی که برای من افتاد دیگر قطعا و علنا مشخص است که نمی‌شد آلبوم را در سال ۹۴ منتشر کنیم. صد در صد آلبوم در سال ۹۵ منتشر خواهد شد.» تنظیم کننده و موزیسین قدیمی حوزه پاپ ادامه داد: «برای این آلبوم با محمد علیزاده از هر نیرویی که لازم بود استفاده کردیم تا به بهترین کیفیت ممکن برسیم و هنوز هم تمام نشده و با تمام انرژی در حال کار کردن روی آلبوم هستیم و تمام سعی مان بر این است که تا اواخر اردیبهشت این کار را تمامش کنیم.»

 

میلاد ترابی درباره طولانی شدن پروسه تولید این آلبوم نیز معتقد است: «حدود سه سال برای این آلبوم انرژی زیادی صرف شده است و با وسواس و حساسیت تمام نسبت به آن جلو رفته‌ایم. هنوز هم من احساس می‌کنم که باید زمان و انرژی بیشتری برای آن صرف شود. اعتقاد دارم اگر قرار است آلبومی با صدای محمدعلیزاده منتشر شود، این آلبوم باید جوری باشد که حوصله کسی با شنیدن آن سر نرود. ما در این مدت سه تک تراک منتشر کردیم و همه سعیمان بر این اساس بود که آثاری با کیفیت بالا و در حد استانداردهای خوب منتشر شوند.»

 

ترابی در توضیح فرق آلبوم جدید محمد علیزاده با آثاری که این روز‌ها در بازار موسیقی کشورمنتشر شده‌اند نیز گفت: «من هرگز محمد علیزاده را با خواننده‌های دیگر مقایسه نمی‌کنم. به هر حال هر خواننده‌ای سبک و سیاق خودش را دارد. ولی در مقایسه با آثار قبلی محمد علیزاده، با قاطعیت می‌توانم بگویم که خیلی جلو‌تر رفته‌ایم. چه از لحاظ ترانه و موسیقی و چه از لحاظ تنظیم. به هر حال ما در این آلبوم سراغ دیگر تنظیم کننده‌ها هم رفته‌ایم و من به عنوان مدیر هنری آلبوم در این موضوع مستقیما وارد شده‌ام و فکر می‌کنم زورمان در این آلبوم خیلی بیشتر هم شده است.»

 

مدیر هنری آلبوم جدید محمد علیزاده در انتهای صحبت‌های خود نیز گفت: «خود محمد تصمیم گیرنده اصلی درباره زمان انتشار آلبوم بود. چه از لحاظ مدیریت زمانی و چه درباره نوع توزیع اثر. کاملا من و محمد در این باره مشورت می‌کنیم. قرار بود آلبوم حتما قبل از سال منتشر شود ولی اتفاقاتی که برای من افتاد باعث شد نتوانیم آن روال را پیش ببریم و تصمیمات جدیدی را بگیریم. تمام دوستانی که کار را به آن‌ها سپرده‌ایم، کارشان را سر وقت انجام داده‌اند و تنها برخی آثار که دست خود من است باید کار تولیدشان تمام شود.»

 

توضیحات میلاد ترابی درباره آلبوم جدید محمد علیزاده در حالی صورت گرفته که این خواننده این روز‌ها در خارج از کشور به سر می‌برد.

منبع:http://www.musicema.com/

 

.

.

manba گرداوری : گروه رسانه ای وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه
سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !