باز هم آموزشی دیگر و اختصاصی از گروه نرم افزاری شب های تنهایی : این بار آموزش روت کردن تمامی گوشی ها و اندرویدهای 4 و 5 توسط خود گوشی با نرم افزار.

Root-Android_Www.Shabhayetanhayi.ir

اگر به یاد داشته باشید چندی قبل درباره اینکه روت چیست ؟چه فوایدی داره و آیا به دستگاه صدمه میزنه یا نه را برای شما کامل توضیح دادیم. اگر هنوز نمیدونید میتوانید این مطلب ما را مطالعه نمایید.

در این آموزش می خواهیم روت کردن گوشی رو با نرم افزار iroot توسط خود گوشی را برای شما آموزش دهیم.با ما در شب های تنهایی همراه باشید.

خب قبل از آموز بهتره بدونید آی روت (Iroot) چیست و چگونه کار میکند؟

iRoot یک نرم افزار اندروید میباشد که مانند دیگر برنامه های اندروید , با فرمت APK بوده و به راحتی در گوشی های اندروید نصب میشود !
این نرم افزار بدون نیاز به کامپیوتر و یا هیچ کابلی , تنها با یک کلیک , گوشی اندرویدی شما را روت و آنروت میکند !!
iRoot یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه در دنیا میباشد که توسط گروه XINYI network توسعه بافته است !
کافیست این نرم افزار را در گوشی خود نصب و اجرا کنید و بعد عملیات روت را از طریق یک دکمه در نرم افزار iRoot انجام دهید .

لازم به ذکر است نرم افزار iRoot میتواند اکثر گوشی هایی که دارای اندروید 2.2 به بالا هستند را تا اندروید 5 روت کند و بیش از 150 هزار گوشی اندرویدی را پشتیبانی میکند !

آموزش روت کردن گوشی های اندروید توسط خود گوشی با نرم افزار Iroot :

1-  وصل کردن گوشی خود به اینترنت پرسرعت(وای فای بهتره )

2- آخرین ورژن نرم افزار iroot برای اندروید رو از لینک مقابل دانلود نمایید. دانلود

3- بعد از دانلود نرم افزار , آن را بر روی گوشی خود نصب کرده و اجرا کنید . (این نرم افزار به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده است ( به جز ایران !!! ) و به صورت پیشفرض , نرم افزار به صورت هوشمند زبان خود را مطابق با زبان گوشی شما تغییر میدهد ! پس اگر زبان گوشی شما انگلیسی باشد , زبان نرم افزار نیز انگلیسی میشود و به دلیل ساپورت نکردن زبان فارسی در این نرم افزار , زمانی که زبان ( Language ) گوشی شما فارسی باشد , زبان نرم افزار چینی میشود !! پس برای انجام عملیات روت و انگلیسی کردن نرم افزار , میبایست زبان گوشی خود را انگلیسی کنید .)

4- بعد از اجرای ” iRoot ”در موبایل  گزینه ” I Agree ” را انتخاب کنید تا وارد مرحله جدیدی شود.

5-  بعد از زدن گزینه I Agree برنامه شروع به چک کردن روت بودن گوشی شما میکند.بعد از چک کردن به شما میگوید که گوشی شما روت هست یا خیر ! اگر گوشی شما روت نباشد گزینه ” Root Now ” در زیر اسم گوشی شما نمایان خواهد شد که برای روت کردن گوشی خود میبایست گزینه ” Root Now ” را انتخاب کنید .

6-عد از زدن گزینه ” Root Now ” , نرم افزار شروع به روت کردن گوشی شما میکند و عبارت ” Rooting Hard Now ” را نمایش میدهد.

7-بعد از مدتی اگر نرم افزار با موفقیت کامل توانست گوشی شما را روت کند پیغام ” Root Successed ” را نمایش میدهد و این یعنی گوشی شما روت شده است ( حدود 1 دقیقه این عملیات طول کشید )  , همانند عکس زیر:

root succes

اکنون گوشی شما با موفقیت روت شده است و میتوانید از قسمت Tools بعضی از نرم افزار کاربردی و مفید را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید !

اما اگر برنامه موفق به روت شدن گوشی شما نشود عبارت ” Root failed ” را نشان میدهد و به شما پیشنهاد میکند که از نرم افزار iRoot نسخه PC استفاده کنید که گوشی های بیشتری را پیشتیبانی میکند. این نرم افزار به زودی در سایت  و لینک اون مطلب اینجا قرار داده خواهد شد.

manba اختصاصی : گروه نرم افزاری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !