با آموزش و ترفندی دیگر برای جلوگیری کامل و 100 درصد هک تلگرام از سری آموزش های اختصاصی گروه نرم افزاری شب های تنهایی در خدمت هستیم .تا پایان این مقاله همراه ما باشید

hack telegram2

جدیدا مشاهده شده که اکانت تعداد زیادی از کاربران تلگرام هک شده. البته باید این نکته رو عرض کنم که تلگرام به هیچ عنوان قابل هک نیست بلکه این هک شدن ها به دلیل رعایت نکردن مسائل امنیتی توسط خود کاربران بوده نه ضعف مسنجر تلگرام.

متاسفانه هستند اون هایی که خیلی زود هک میشن ..با ماهمراه باشید تا آموزش کامل جلوگیری از هک 100درصد تلگرام 

برای ان کار مراحل زیر را انجام دهید :

1- وارد تلگرام شوید و گزینه Settings را انتخاب کنید

2- گزینه Privacy and Security را انتخاب و قسمت Active Sessions را باز کنید.

3- در این قسمت لیست دستگاهای که از حساب شما استفاده کرده اند را نمایش می دهد همراه با آخرین بازدید آنها در صورتی که غییر از دستگاه های که خودتون استفاده می کنید مورد دیگه ای بود یعنی کسانی دیگه ای هم دارند از حساب شما استفاده می کنند حالا اینکه دسترسی آنها را از حساب خود قطع کنید کافی هست نام دستگاه مورد نظر را لمس کنید و گزینه OK را انتخاب کنید تا دستگاه مورد نظر از لیست حذف شود و همچنین از حساب شما خارج شود . با این کار اصلا دیگه نیازی ندارید که دلیت اکانت کنید.

خب تا این جا گفتیم که اگر هک شدید اینطوری می فهمین که شدین یا نه و …

خب حالا میخواهیم آموزش اصلی رو دبیم که حتی اگر اون کد هکر رو برای خودش بفرستین هم نتونن هکتون کنن . چطوری؟؟

1- وارد تلگرام شوید و گزینه Settings را انتخاب کنید.

2- مجددا گزینه Privacy and Security را انتخاب و قسمت Active Sessions را باز کنید.

3- گزینه Two-step Verification را انتخاب کنید . از صفحه باز شده گزینه set additional password را انتخاب  و یک پین وارد کنید

(توجه کنید این قسمت را برای ورود مجدد باید به خاطر داشته باشید) و مجدد آن را تکرار کنید و در آخر یک ایمیل پشتیبانی وارد کنید ( این در صورتی هستش که  پین از یاد شما رفت رمز به ایمیل شما ارسال شود … )

4-  برای تایید شدن ایمیلی که وارد کرده ایدی یک ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می شود که باید روی لینک کلیک کنید تا ایمیل ثبت شود.

تموم شد ..همین !!!حالا هر کی بخواد وارد حساب شما شود جدا از اینکه کدی که تلگرام برای شما ارسال میکنه , باید پین کدی که شما تعیین کردین رو هم وارد کنه تا بتونه وارد حساب شما بشه با این کار دیگه عملا هک غییر ممکن هست .

برید حالشو ببرید.

کپی بدون ذکر منبع و لینک شرعا مورد دارد.ضمن اینکه کپی بدون ذکر منبع توی گوگل نیز سئونخواهد شد.

manba منبع: گروه نرم افزاری  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !