زنی 35 ساله، اهل و ساکن رشت و مدیر مزون عروس منتشرکننده محتوای غیر اخلاقی در اینستاگرام توسط رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گیلان دستگیر شد!

zz

به گزارش گروه خبری سایت شبهای تنهایی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا (www.cyberpolice.ir)، سرهنگ ایرج محمدخانی رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: کارشناسان تیم رصد این پلیس، پروفایلی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام شناسایی کردند که گرداننده آن مبادرت به انتشار تصاویر غیراخلاقی می‌کرد.

 

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گیلان افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، گرداننده پروفایل غیر اخلاقی در شبکه اجتماعی موبایلی که زنی 35 ساله، اهل و ساکن رشت و مدیر مزون عروس بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا احضار شد.

 

سرهنگ محمد خانی تصریح کرد: متهم با توجه به شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی خود و اینکه با انگیزه تبلیغات و جذب مشتری در پوشش شبکه اجتماعی موبایلی اقدام به انتشار محتوای غیر اخلاقی کرده بود اعتراف کرد که جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد.

 

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir گزارش کنند.

manba گرد آوری: تیم خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !

نظر خود را با ما درمیان بگذارید !