نخستین محصولات سامسونگ که به‌روزرسانی اندروید 6 را دریافت می‌کنند.

android-6-marshmallow

حتما مایل هستید تا بدانید کدام‌یک از گوشی‌های سامسونگ، به‌روزرسانی اندروید 6 یا همان مارشمالو را دریافت خواهند کرد؟ به‌تازگی، سایت SlashGear لیست محصولات سامسونگ را که به این نسخه به‌روز خواهند شد، منتشر کرده است.

به‌طور طبیعی، در این لیست، تمامی پرچم‌داران سامسونگ در طی یک سال و نیم گذشته تا به‌امروز نظیر گلکسی نوت 5، گلکسی S6، گلکسی S6 Edge و گلکسی نوت 4 وجود دارند.

حتما متوجه شده‌اید که گلکسی S5 در این لیست قرار نگرفته است.

حداقل تمامی گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ، دو نسخه از به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل اندروید گوگل را دریافت می‌کنند.

هم‌چنین، اندروید 6، هیچ‌ ویژگی خاصی ندارد که بخواهد با امکانات سخت‌افزاری گلکسی S5 در تضاد باشد؛ بنابراین، کمپانی کره‌ای سامسونگ نباید برای به‌روزنکردن پرچم‌دار 2014 سری گلکسی S خود به اندروید 6 کوتاهی نماید!

به‌هرحال، در ادامه، می‌توانید گوشی‌های واجد شرایط برای دریافت به‌روزرسانی اندروید 6 ( اندروید مارشمالو) را مشاهده فرمایید:

گلکسی نوت 5
گلکسی S6 اج پلاس
گلکسی S6 اج
گلکسی S6
گلکسی S6 دو سیم‌کارته
گلکسی نوت 4
گلکسی نوت 4 دو سیم‌کارته
کلکسی نوت اج
گلکسی تب A
گلکسی آلفا

به‌خاطر داشته باشید که این لیست، به‌معنای نهایی بودن گوشی‌هایی که به‌روزرسانی اندروید 6 را دریافت خواهند کرد، نبوده و احتمالا سامسونگ در آینده، تغییراتی را در این لیست به‌وجود خواهد آورد.

مهم‌تر از همه آن است که بسیاری از گوشی‌های میان‌رده و حتی ارزان‌قیمت سامسونگ، می‌توانند به‌روزرسانی اندروید 6 را دریافت نمایند؛ بنابراین نباید از قطعی بودن این لیست تا زمان اعلام نهایی سامسونگ، سخن گفت.

باید اشاره کرد که فریمور اندروید 6 هنوز در دست توسعه قرار نگرفته و این لیست، تنها شامل گوشی‌های اخیر سامسونگ می‌شود. اگر تغییری در این لیست به‌وجود آید، آی‌تی‌رسان، شما را از آن مطلع خواهد ساخت.

با ما همراه باشید!

manba گرد آوری: تیم فناوری و گروه نرم افزاری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !

نظر خود را با ما درمیان بگذارید !