دختر مبتلا به بیماری حاد تنفسی با جدا کردن اکسیژن از دهان خود که به سختی نیز نفس می‌کشید از حاضران در سالن مراسم ملی سازمان‌های مردم نهاد سلامت خواست برای یک دقیقه نفس خود را حبس کنند.

hamayesh salamat

در همایش ملی سازمان‌های مردم نهاد حوزه سلامت یکی از بیماران ریوی که به سختی و با کپسول اکسیژن نفس می‌کشید با آمدن روی سن از دکتر ظریف و دکتر صالحی به پاس تلاش‌هایشان برای رفع تحریم ها و دسترسی راحت تر بیماران به داروهای مورد نیازشان قدردانی کرد و خطاب به رئیس جمهور و وزیر بهداشت گفت: طرح تحول سلامت برای من و همه بیماران یعنی اکسیژن، یعنی درمان، یعنی زندگی.

در این همایش مژگان خطیبی بیمار جوان مبتلا به بیماری حاد تنفسی از تلاش‌های دکتر ظریف وزیر امور خارجه، دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به دلیل رفع تحریم‌ها در حوزه دارویی و سلامت مردم قدردانی کرد.

zarif

این بیمار جوان مبتلا به بیماری حاد تنفسی با جدا کردن اکسیژن از دهان خود به سختی نفس می‌کشید از حاضران در سالن خواست برای یک دقیقه نفس خود را حبس کنند، سپس رو به تیم مذاکره کننده ادامه حیات بیماران و تامین داروهای آنها را در نتیجه تلاش برای رفع تحریم‌ها برشمرد.

وی در جمله‌ای کوتاه گفت: آقای ظریف، آقای صالحی، آقای روحانی به خاطر امید به زندگی که به من و همه بیماران بخشیدید از شما متشکرم.

این بیمار مبتلا به بیماری مشکلات حاد تنفسی خاطرنشان کرد: طرح تحول سلامت برای من و همه بیماران یعنی اکسیژن، یعنی درمان، یعنی زندگی.

manba گرد آوری: تیم خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !

نظر خود را با ما درمیان بگذارید !