در شب جشن توافق هسته ای ایران، یک زن 51 ساله و دو دختر جوان به دلیل اسید پاشی به درمانگاه امام علی بوکان منتقل شدند.

در شب جشن توافق هسته ای ایران، یک زن 51 ساله و دو دختر جوان به دلیل اسید پاشی به درمانگاه امام علی بوکان منتقل شدند.

فرماندار بوکان جزئیات حادثه شب سه شنبه گذشته در بلوار کردستان این شهر را تشریح کرد.

«جمال خسروی» در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت یک بامداد چهارشنبه گذشته زنی ۵۱ ساله با مرکز ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام کرد که در هنگام پیاده روی به همراه اعضا خانوداه، مانتواش از ناحیه پشت به پایین سوراخ سوراخ شده است.

وی افزود: این زن به ۱۱۰ گفت که احساس می کند با پاشیدن اسید مانتواش به این وضعیت در آمده است.

خسروی در ادامه گفت: چند دقیقه بعد از این تماس، زنی۳۱ ساله با ۱۱۰ تماس می گیرد و اتفاقی را به همین صورت که برایش در بلوار کردستان اتفاق افتاد، گزارش داد.

فرماندار بوکان اظهار داشت: در همان ساعت نیز زنی ۲۸ ساله که متصدی لباس فروشی بوده و از ناحیه آرنج احساس سوختگی می کرد، با ۱۱۰ تماس گرفت و از حادثه پاشیدن اسید در بلوار کردستان به روی آرنجش خبر داد.

وی در ادامه افزود: این زن بعد از احساس سوختگی در آرنج دستش به عقب برمی گردد و فردی را می بیند که با عجله سوار یک خودرو می شود. خسروی در ادامه تصریح کرد: در جلسه ای که در اولین ساعت وقت اداری چهارشنبه تشکیل شد، پلیس بوکان به عمدی بودن این اتفاقات تاکید کرده و احتمال می دهند از طریق سرنگ این عمل صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: احتمالا این عمل به هدف ایجاد رعب در میان مردمی که در شبهای رمضان به بازاری که در بلوار کردستان تشکیل می شود حضور پیدا می کنند، صورت گرفته است.

فرماندار بوکان در پایان خاطر نشان کرد: هم اکنون امنیت کامل در شهر و محل حادثه به مانند روزهای قبل برقرار است.

عامل اسیدپاشی در بوکان دستگیر شد :

خبرگزاری ایرنا: عامل اسیدپاشی به سه زن در شهرستان بوکان آذربایجان غربی با سرعت عمل ماموران نیروی انتظامی در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اعلام این خبر اظهار کرد: عامل اصلی این دو مورد اسیدپاشی که دو شب قبل در این شهرستان به وقوع پیوسته بود ، با شگردهای پلیسی در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شد.

سردار ناصر اصلانی گفت: تحقیقات و بازجویی در زمینه این حادثه در حال انجام بوده و اخبار تکمیلی این حادثه در اسرع وقت در اختیار مردم قرار می گیرد.

اواخر ساعات روز سه شنبه این هفته در دو حادثه جداگانه اسیدپاشی که در بلوار کردستان شهر بوکان انجام شد ، یک دختر و مادر و نیز یک زن جوان به صورت سطحی توسط فردی ناشناس مورد اسیدپاشی قرار گرفته و مصدوم و مجروح شدند.

شهرستان بوکان با 225 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

manba گرد آوری: تیم خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !

نظر خود را با ما درمیان بگذارید !