به گزارش سایت بزرگ شبهای تنهایی به نقل از خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم، تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران به همراه محمد جواد ظریف و علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مراسم احیای شب قدر شرکت کردند.

ghadr 94

این مراسم در مرکز امام علی (ع) وین برگزار شد.

تیم مذاکره کننده ایران سال گذشته نیز در وین مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان را در وین برگزار کرد.

مذاکرات هسته‌ای ایران طی روزهای اخیر با رفت و آمد وزرای خارجه 1+5 به وین، به طور فشرده برگزار شده است و همچنان در این شهر ادامه دارد.

وزیرخارجه کشورمان که در مراسم احیا مرکز امام علی وین شرکت کرده بود، گفت: برخی اختلافات همچنان باقی است و از مردم درخواست دعا داریم.

ghadr 94 zarif

محمد جواد ظریف پس از شرکت در مراسم احیاء شب نوزدهم ماه رمضان در مرکز امام علی وین، در جمع خبرنگاران گفت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست، ما داریم تلاش می کنیم.

وی ادامه داد: برخی اختلافات همچنان باقی است و از مردم درخواست دعا داریم. انشالله صلاح کشور و اسلام و مسلمین و مردم خوب ما در این شب عزیز مقدر شود.

گفتنی است علاوه بر محمد جواد ظریف، علی اکبر صالحی، عباس عراقچی، مجید تخت روانچی و حسین فریدون هم در این مراسم حضور داشتند.

ghadr 94 zarif 2

مراسم شب قدر در مرکز امام علی (ع) وین با حضور گسترده شیعیان وین و با سخنرانی حجه الاسلام مسعود عالی برگزار شد. حاج احمد نیکبختیان هم در این برنامه مداحی کرد.

دعا برای موفقیت تیم مذاکره کننده کشورمان موضوعی بود که هم از سوی سخنران و هم مداح مورد اشاره قرار گرفت.

در پایان اینم فیلمی از حضورظریف و تیم هسته ای 5+1 در مرکز اسلامی امام علی (ع) وین:

manba گرداوری :گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !

نظر خود را با ما درمیان بگذارید !