سارق حرفه‌ای که با همدستی پسرعمه خود، دختران جوان را در «لاین» شکار کرده و با گروگانگیری ساختگی اموالشان را به سرقت می‌برد، از سوی پلیس دستگیر شد.

line

چند وقت پیش دختر جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان گرگان با اعلام شکایتی گفت: روز های پایانی آبان امسال در نرم افزار پیام رسان لاین با پسر جوانی به نام «مهران» آشنا شدم و ارتباطمان شکل گرفت. چند بار در کافی شاپ قرار گذاشتیم. روز حادثه با هم قرار گذاشتیم و برای تفریح به بیرون از شهر رفتیم که در میانه راه خودرو خراب شد.

وی ادامه داد: دقایقی از این ماجرا نگذشته بود که مردی با سر و صورت پوشیده و چاقو به دست سراغ مهران رفت و پس از بازرسی بدنی وی چیزی پیدا نکرد. به همین دلیل او را گروگان گرفت و با تهدید، پول، تلفن همراه و طلاهایم را سرقت کرد. اکنون از مرد سارق شکایت دارم. پسر مورد علاقه ام هم مقابل پلیس آگاهی ایستاده است.

با ثبت اظهارات شاکی، زمانی که او به خیابان رفت تا مهران را برای طرح شکایت به مرکز پلیس دعوت کند، متوجه شد او آنجا را ترک کرده و تلفن همراهش هم خاموش است.

این کار پسر جوان باعث شد ماموران به او مشکوک شده و احتمال دهند او هم با سارق همدست است. تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا این که روز بعد مهران شناسایی و دستگیر شد.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی ها گفت: پیشنهاد ارتباط دوستی و سرقت از شاکی را پسرعمه ام که یک زورگیر و سارق سابقه دار است، به من داد. من هم به ارتباطم با شاکی در شبکه پیام رسان لاین ادامه دادم و توانستم اعتمادش را به خود جلب کنم. بعد طبق نقشه مان، شاکی را به بهانه تفریح به خارج از شهر بردم که پسرعمه ام به آنجا آمد و پس از تهدید ساختگی اموال دختر جوان ر ا به سرقت برد. از اموال دزدی فقط 200 هزار تومان نصیب من شد و بقیه نزد پسرعمه ام ماند.

با ثبت اظهارات متهم، دیگر همدست وی نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش در خانه اش دستگیر و در بازرسی از آنجا بخشی از اموال سرقتی از شاکی کشف شد.

متهم سابقه دار به نام وحید با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و به سرقت اموال شاکی و تهدید وی با چاقو اعتراف کرد.

با توجه به طرح شکایت های مشابه در اداره پلیس، تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

manba گرداوری :گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !

نظر خود را با ما درمیان بگذارید !