بنا به مهم بودن و فروش زیاد قرص گیاهی دراگون در داروخانه های گیاهی , امشب بران شدیم تا

ضررهای این قرص را برای شما توسط گروه سلامت و زیبایی سایت شبهای تنهایی

بیان کنیم.همراه ما باشید …

.

فروش مخدرهای “دراگون” و “دتا” در عطاری ها/تبدیل عطاری ها به بنگاه پخش مواد

چند سالي ست که ديگر داروخانه ها از عرضه داروهاي ترک اعتياد و مسکن هايي مانند ترامادول و متادون بدون نسخه خودداري مي کنند. هر چند داروخانه هايي در سطح شهر ديده مي شوند که به طمع چند ريال بيشتر اين داروها را در اختيار مراجعه کنندگان قرار مي دهند اما به ظاهر اين داروها بدون نسخه عرضه نمي شوند و بسياري از داروخانه ها متعهد به اين قانون هستند.

در طول مدتي که اين قرص ها به صورت آزاد عرضه شد شهر را به تسخير در آورد نيت پشت اين اقدام به نظر خير خواهانه مي آمد کمک به افراد درگير اعتياد براي کنار گذاشتن اعتياد به مخدر، در سال هايي که ماده اي به اسم کراک شهر را به وحشت انداخته بود. اما با مشخص شدن عواقب عرضه آزاد قرص ترامادول و تبديل شدن اين مسکن به شاخه مهمي از اعتياد در جامعه،عرضه بدون نسخه آن متوقف شد. اما شيوع اين نوع مسکن ها به هيچ عنوان از بين نرفت. قرص هايي که براي درد هاي شديد و کمک به ترک اعتياد ساخته و عرضه مي شوند حالا تبديل به معضلي شده اند که سال هاست قشر وسيعي از جامعه را درگير خود کرده است. جامعه مصرف کننده نيز بسيار وسيع است اما شيوع مصرف بين جوان ها و در نهايت تاسف بين دانش آموزان گوياي خطري ست که کارش از تهديد گذشته است.

اين قرص ها که گفته مي شود ابتدا از هند وارد شده اند با نام هاي “دراگون” و ” دتا ” عرضه مي شوند. و مثل مخدر هاي ديگر حالا در داخل توليد مي شوند.

دتا کاملآ مضر براي معده ميباشد وبدليل اينکه سيستم دروني را به هم ميريزد بر روي اعصاب تآثير منفي گذاشته و شخص را دچار ناراحتيهاي اعصاب ميکند و روح وروان بيمار را به هم ميريزد.

دتا تآثيرات بسيار بد و خطرناکي بر کليه و کبد دارد و خطرناکترين قسمت اين دارو زماني است که شخص با دتا اقدام به ترک اعتياد ميکند به صورتي که در زمان مصرف دتا موروفين طبيعي بدن از کار ميافتد و چون دتا خود اعتياد آور است شخص به اين دارو معتاد ميشود ولي بعد از مدتي بدن از دتا اشباع شده و ديگر دتا جوابگوي بدن نيست بنابراين چون سم زدائي بطور صحيح انجام نشده حالات خماري خود را نشان ميدهد بيقراري و درد بدن شروع شده و موروفين بدن نيز کاهش يافته و بيمار به ناچار دوباره به مواد مخدر روي مي آورد ولي براي اينکه بتواند بدن خود را به حالت اوليه برگرداند ناچار است که مصرف خود را به سه برابر برساند و اين نتيجهء درمان خودسرانهء اعتياد با دتا بوده و شخص بيمار از چاله به چاه مي‌افتد.

 قرص دراگون ماده اولیه انرا که میراگینین هست
میراگینین از گیاهی به نام کراتوم گرفته می شود که در عطاری ها چندین نوع از قرص های گیاهی کراتوم با نام دراگون به فروش می رود
قرص های دراگون معمولی مقدار کمتری میراگینین دارند و به این علت اثرات سر خوشی کمتری دارند هر چقدر قرص های دراگون مقدار بیشتری از ماده موثره میراگینین داشته باشند میزان سرخوشی بالاتر می رود.

هم دراگون معمولی هم دراگون VIP میراگینین دارند اما  هرچقدر میزان میراگینین بالاتر باشد خطر تشنج و کما بیشتر می شود  و ریسک مرگ میر بالاتر می رود رنگ دراگون اصل بیشتر قهوه ای و نارنجی است  اما در ایران نمی توان بر اساس رنگ میزان قدرت قرص دراگون را مشخص کرد   و در خارج بیشتر انرا به صورت پودر و کپسول می فروشند

.

.

تشنج با دراگون مشابه با تشنج با قرص ترامادول است و این مسله  را پزشکان به خوبی نمی دانند  در صورتی که شخصی یکبار با  مصرف دراگون دچار تشنج شده باشد این خطر وجود دارد که دوباره حتی با مصرف نصف قرص دراگون دچار تشنج شود  ایجاد تشنج با دراگون بستگی زیادی به وضعیت کبد و سلامت کبد دارد  مثلا مصرف الکل با دراگون  یا ترامادول با دراگون خطر تشنج و کما و مرگ را بالاتر می برد  ..

 گرداوری اختصاصی : گروه سلامت و زیبایے وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

.

.

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !