آخرین آمار و اخبار در مورد حوادث چهارشنبه پایان سال تهران و کشور اعلام شد.

ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه/ مرگ نوجوان ۱۶ ساله در تهران

سیدجلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران اعلام کرد: حادثه انفجار ساعت ۱۴:۳۰ از طریق سامانه ۱۲۵ به ماموران آتش نشانی اطلاع داده شد، بلافاصله اکیپی از ماموران به آدرس نعمت آباد، میدان ثارالله اعزام شدند. حادثه انفجار در پشت بام یک ساختمان ۴ طبقه رخ داده است که ظاهرا سه نوجوان در آنجا مشغول ساخت مواد منفجره دست ساز بودند که ناگهان این مواد دچار انفجار شده و با توجه به شدت انفجار نوجوان ۱۶ ساله از ارتفاع پشت بام به زمین پرت شده و در دم جان سپرد. با تایید مرگ نوجوان ۱۶ ساله از سوی عوامل اورژانس حاضر در محل، دو نوجوان ۱۲ و ۱۴ ساله نیز برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران منتقل شدند.

ساعت۱۵:۲۰ دقیقه/ ۸ مصدوم و یک قطع انگشت و یک سوختگی ۶۰ درصد

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور از ۸ مصدوم مواد محترقه، یک قطعی انگشت و یک نفر دچار ۶۰ درصد سوختگی خبر داد. وی با بیان اینکه این آمار نسبت به سال گذشته و در چنین ساعتی نشان از کاهش حوادث چهارشنبه سوری است، گفت: ولی متاسفانه هنوز مواد محترقه همچنان آسیب‌های جدی بر روی افراد وارد می‌کند.

ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه/ انفجار نارنجک کف دست مرد ۴۲ ساله در تهران

عباسی سخنگوی اورژانس تهران از انفجار یک نارنجک دستی در کف دست یک مرد ۴۲ ساله خبر داد که این حادثه در منطقه ملاصدرا رخ داده است. مصدوم به بیمارستان مطهری منتقل شد.

ساعت ۱۷:۳۴دقیقه/ آمار مصدومان چهارشنبه سوری کشور به ۲۶ نفر رسید

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور اعلام کرد: تا این لحظه آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری به ۲۶ نفر رسیده است. بیشترین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری مربوط به شیراز است که ۱۸ مورد بوده است.

ساعت ۱۸:۰۰/ آمار حادثه‌دیدگان چهارشنبه آخر سال به ۳۵ نفر رسید

مجتبی خالدی سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با اشاره به آخرین وضعیت حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: تاکنون ۳۵ نفر دچار حادثه سوختگی شدند. وی با بیان اینکه بیشترین حادثه در استان فارس با ۲۰ حادثه دیده به ثبت رسیده است، عنوان کرد: آمار حادثه دیدگان تهران تا این لحظه هنوز افزایش نیافته است ولی مسلماً با عبور از غروب آفتاب احتمال افزایش حادثه دیدگان پیش‌بینی می‌شود.

ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه/ ۴ مصدوم و یک فوتی در تهران

بر این اساس اعلام اورژانس تهران، تا این لحظه چهارشنبه سوری امسال در پایتخت ۴ مصدوم و یک فوتی داشته است. ۲ نفر از این مصدومان به مراکز درمانی منتقل و ۲ نفر نیز سرپایی مداوا شدند.

ساعت ۱۸:۵۳/ ترافیک سنگین در اتوبانهای منتهی به غرب

سرهنگ پرویز حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آماده باش صد درصدی ماموران پلیس راهور در شب چهارشنبه آخر سال گفت: نیروهای پلیس راهور در تمامی خیابانهای اصلی، اتوبانها و خیابانها و معابر درجه دو حضور دارند و طبق آخرین گزارشات اتوبانهای همت، حکیم و نیایش به سمت غرب از ترافیک سنگینی برخوردار است و بقیه اتوبانها با توجه به حجم بالای خودروهای در حال تردد از ترافیک روانی برخوردارند.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تا رفع کامل ترافیک و باز شدن همه گره های ترافیکی نیروهای پلیس راهور در خیابان حضور خواهند داشت.

ساعت ۱۹:۰۰/ بستری ۲ مصدوم حوادث چهارشنبه سوری در آی سی یو

سخنگوی بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری از بستری دو مصدوم حوادث چهارشنبه سوری در بخش آی سی یو این بیمارستان خبر داد.

پرویز نمازی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهارداشت: تا کنون ۴ مصدوم حوادث چهارشنبه سوری در تهران به این مرکز درمانی آورده شده اند.

به گفته وی، دو تن از مصدومان سرپایی مداوا شدند اما حال دو تن از مصدومان وخیم است و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری ادامه داد: سوختگی مصدومان از ناحیه سر و صورت است.

نمازی با اعلام اینکه شدت سوختگی دو مصدوم بالاست، گفت: این مصدومان دو نوجوان ۱۵ و ۱۶ ساله هستند.

ساعت۱۹:۱۴/ ۳۹ مصدوم حوادث چهارشنبه سوری/یک خانم در بین آسیب دیدگان

مجتبی خالدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهارداشت: تا این لحظه آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری به ۳۹ نفر رسیده است.

وی با اعلام اینکه در بین آسیب دیدگان یک خانم دیده می شود، گفت: مصدومان این حوادث در رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال هستند که اغلب از ناحیه دست و چشم دچار مصدومیت شده اند.

خالدی همچنین از وقوع یک حریق در منطقه عبدل آباد تهران خبر داد و افزود: شیراز همچنان بیشترین مصدومان حوادث چهارشنبه سوری را به خود اختصاص داده است.

ساعت ۱۹:۳۵دقیقه/ انفجار مواد محترقه دست ساز در دزفول چهار مصدوم بر جای گذاشت

محمد قربان مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول اعلام کرد: در حادثه عصر امروز در یک مغازه عرضه ماهی عید در خیابان طالقانی شهر دزفول بر اثر انفجار مواد محترقه مغازه دچار آتش سوزی شد که ماموران آتش نشانی سریعا به محل حادثه اعزام شدند. در این حادثه چهار نوجوان در حال درست کردن ترقه های دست ساز بودند که با انفجار ترقه دچار سوختگی شده و توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدند. سه نفر از این مجروحان به دلیل وخیم بودن حال عمومی به مرکز استان در اهواز اعزام شدند.

ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه/ دست یک جوان قطع شد

سید جواد موسوی مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از قطع دست جوان ۲۵ ساله و سوختگی ۳ تن دیگر بر اثر ساخت مواد محترقه در یک منزل مسکونی خبر داد. در این حادثه ۴ مرد جوان که در حال ساخت مواد محترقه بودند، دچار انفجار شده که دست یک نفر از این افراد در دم قطع می شود.

ساعت ۱۹:۴۱/ مرگ جوان ۲۵ ساله در غرب استان تهران

سرهنگ افضل گلزاری در گفتگوبا خبرنگار مهر با اعلام آخرین اخبار چهارشنبه آخر سال در محدوده غرب استان تهران با ابراز تاسف از مرگ جوان ۲۵ ساله ای که بر اساس انفجار مواجه محترقه دست ساز جان خود را از دست داده است افزود: خوشبختانه امسال نسبت به سال گذشته غرب استان تهران جو آرامی دارد.

وی درباره جزئیات حادثه انفجار گفت: عصر امروز جوان ۲۵ ساله ای که به گفته شاهدان عینی ماجرا در حال ساخت نارنجک دستی در حیاط منزل مسکونی اش بود به دلیل انفجار مواد محترقه مصدوم و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد اما با توجه به شدت جراحات وارده و سوختگی شدید متاسفانه قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد.

گلزاری گفت: این حادثه در محدوده شهرستان نسیم شهر به وقوع پیوست.

وی در پایان با اعلام اینکه تمامی نیروهای پلیس در سطح شهرستان های غرب استان تهران در آماده باش کامل بسر می برند افزود: تاکنون به غیر از گزارش مرگ این جوان اتفاق قابل توجهی در سطح شهرستان رخ نداده است.

ساعت ۲۰:۰۵ /۱۰۱۶ تماس تلفنی با آتش نشانی برقرار شده است

سعید شریف زاده در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر که تا کنون ۱۰۱۶ تماس با آتش نشانی برقرار شده است و با اشاره به کاهش چشمگیر عملیات های ایمنی ۱۲۵ نسبت به سال گذشته افزود: از مجموع تماس های برقرار شده با سامانه ۱۲۵، ۶۳ عملیات با اعزام نیرو به محل مهار شده اند.

وی گفت: از این تعداد سه مورد مربوط به حادثه انفجار، ۱۱ مورد حریق و حادثه مصدوم دار و بقیه موارد حوادث و خدمات ایمنی گزارش شده که عوامل ایستگاههای آتش نشانی در محل حاضر و ضمن ایمن سازی اقدام به انتقال مصدومان کرده اند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز که عملیات امداد و نجات چهارشنبه آخر سال آغاز شده است تاکنون سه مصدوم در حادثه انفجار از سوی عوامل آتش نشانی به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه دو نفر از آنها فوت کردند.

شریف زاده با اشاره به اینکه دومین مصدوم حادثه انفجار پاسگاه نعمت آزاد نیز بر روی تخت بیمارستان فوت کرده است افزود: امسال نسبت به سال گذشته ۴۴۰ فقره تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ کاهش داشته است.

وی همچنین از هماهنگی نماینده آبفای تهران، شرکت برق تهران، شرکت گاز و پلیس پیشگیری در ستاد مرکزی ۱۲۵ خبر داد و افزود: امیدواریم تا پایان شب اتفاق خاصی رخ ندهد.

ساعت ۲۰:۲۰ دقیقه/ انتقال ۴ جوان با سوختگی شدید به بیمارستان مطهری/ ۷۴ مصدوم در سراسر کشور

لحظاتی پیش ۴ جوان به نام‌های حمیدرضا ۲۰ ساله، مرتضی ۲۱ ساله، شاهین ۱۹ و مهدی ۱۸ ساله با سوختگی شدید به بیمارستان مطهری منتقل شدند. سخنگوی بیمارستان شهید مطهری از پذیرش ۱۸نفر در این بیمارستان خبر داد که حال ۲ نفر از آنها وخیم است.همچنین مجتی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور نیز تعداد کل مصدومان تا این لحظه را ۷۴ نفر در سراسر کشور اعلام کرد.

ساعت ۲۰:۴۵ /۲۵ تماس با اورژانس/ ۱۴ مصدوم در حوادث چهارشنبه آخر سال در تهران

عباسی سخنگوی اورژانس تهران اعلام کرد: بر اساس گزارش اورژانس تا ساعت ۲۰ امشب تعداد ۲۵ تماس برای اعلام حادثه با اورژانس برقرار شده است. وی همچنین تعداد مصدومان را ۱۴ نفر اعلام کرد.

ساعت ۲۱:۴۶/ ۱۰۱ مصدوم

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور، تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه سوری را ۱۰۱ نفر اعلام کرد و اظهارداشت: دو نفر آنها خانم هستند.

وی همچنین آمار فوتی را یک نفر اعلام کرد و گفت: آنچه را که تاکنون از گزارش های اورژانس و بیمارستان های کشور به دست ما رسیده است، یک مورد فوتی بوده است.

خالدی با اعلام اینکه بیشترین آسیب ها متوجه چشم و دست های مصدومان بوده است، از مصدومیت پسر بچه ۲ ساله در کردستان خبر داد.

ساعت ۲۲:۰۲/ انفجار ساختمان ۴ نفر را راهی بیمارستان کرد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اعلام خبر انفجار یک ساختمان مسکونی از مجروح شدن سه مرد جوان در این حادثه خبر داد.

حمیدرضا یادگاری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۲۱ و ۱۶ دقیقه امشب وقوع یک مورد انفجار و حریق در محدوده خیابان خرمشهر شمالی کوچه سلطان پور به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی به همراه یک گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه مسکونی بود که انفجار در قسمت پارکینگ آن به وقوع پیوسته بود. آتش نشانان با بررسی شدت حادثه موفق شدند ۴ جوان حادثه دیده این انفجار را که در حال ساخت مواد محترقه دست ساز بودند نجات داده و نسبت به مهار شعله های آتش اقدام کنند.

یادگاری با اعلام اینکه همچنان عوامل اورژانس و آتش نشانی در محل حادثه حضور دارندحال یکی از مصدومان را وخیم اعلام کرد.

ساعت ۲۲:۰۳/ ۱۳۹ مورد حادثه در تهران/ ۲۹ خانه و ۱۰ خودرو در آتش سوخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع ۱۳۹ مورد حادثه در شب آخرین چهاشنبه سال ۹۳ خبر داد.

سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: تعداد آتش سوزی ها و دیگر حوادث شب چهارشنبه پایان سال در مناطق مختلف کلانشهر تهران تا ساعت ۸:۳۰ امشب ۱۳۹ مورد اعلام شد که یک فوتی و ۵ مجروح در پی داشت.

وی افزود: در این مدت تعداد ۲ نفر از شهروندان که در حوادث و آتش سوزی ها گرفتار شده بودند توسط آتش نشانان نجات یافتند.

ملکی گفت: تا این ساعت ۲۹ منزل، ۳۱ نقطه از فضای سبز، ۳۱ مورد ضایعات، ۱۰ وسیله نقلیه، ۲۰ سطل زباله، ۳ واحد صنعتی، ۲ واحد تجاری و نیز چندین مکان دیگر دچار آتش سوزی شدند که با تلاش آتش نشانان همه این آتش سوزی ها مهار و خاموش شد.

و این هم تصاویر تکان دهنده از حوادث چهارشنبه سوری سال 93

گرداوری اختصاصی از سایت شبهای تنهایی

4soozi (1)_Www.Shabhayetanhayi

4soozi (2)_Www.Shabhayetanhayi

4soozi (3)_Www.Shabhayetanhayi

4soozi (4)_Www.Shabhayetanhayi

4soozi (5)_Www.Shabhayetanhayi

4soozi (6)_Www.Shabhayetanhayi

4soozi (7)_Www.Shabhayetanhayi

4soozi (8)_Www.Shabhayetanhayi

4soozi (10)_Www.Shabhayetanhayi

manba گرداوری اختصاصی:گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

جدیدترین ها به زودی آپدیت خواهند شد !

نظر خود را با ما درمیان بگذارید !