اجساد پسر 25 ساله به همراه همسر موقتش در یک میهمانپذیر در شهر مشهد پیدا شد.

jasad_Www.Shabhayetanhayi.ir

حدود دو ماه قبل بود که خانواده‌ای در جریان دلباختگی پسر25 ساله به یک زن 39 ساله قرار گرفتند. اختلاف‌های فرهنگی و تفاوت سنی 14 ساله باعث شد خانواده پسر جوان و همچنین خانواده این زن مخالفت خود را با ازدواج آنها اعلام کنند اما جوان 25 ساله به طور مخفیانه زن مورد علاقه‌اش را به عقد موقت خود درمی‌آورد و این در حالی بود که در برابر سؤالات پدران و مادران سکوت می‌کردند و جوابی نمی‌دادند.

علیرضا و همسر موقتش به‌خاطر درگیری‌های بین دو خانواده به یکی از میهمانپذیرهای مشهد رفتند و اتاقی کرایه کردند اما غروب روز یکشنبه گذشته مدیر میهمانپذیر متوجه وقوع حادثه‌ای هولناک در مرکز اقامتی شد.

وی موضوع را به پلیس 110 و نیروهای امدادی اعلام کرد. تیم‌های اورژانس پزشکی 115 مشهد و مأموران انتظامی در محل حاضر شدند و با انجام معاینات نخست، مرگ مرموزانه این زن و مرد جوان تأیید شد.

با گزارش موضوع به بازپرس ویژه قتل دستورات لازم برای انتقال اجساد به پزشکی قانونی صادر شده است.

کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی در محل کشف اجساد به دو وصیت نامه دست یافتند که به نقل از علیرضا و زن 39 ساله در آن نوشته شده بود که خودشان به زندگی‌شان پایان داده‌اند.

با توجه به شواهد و ادله موجود، تحقیقات علمی پلیس آگاهی درباره مرگ مرموزانه این زن و مرد جوان تا زمان اظهارنظر کارشناسی پزشکی قانونی درباره علت مرگ ادامه دارد.

manba گرداوری :گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

منتظر نظرات زیبای شما عزیزان هستیم.