line shabhayetanhayi.ir

لاین :

بزرگترین و پر طرفدارترین نرم افزار مسنجر جهان این روزها با مشکلات زیادی روبرو بوده و هست!

line_Www.Shabhayetanhayi.ir

دبیر کمیته فیلترینگ : خرم آبادی با بیان اینکه عدم دسترسی به این نرم افزار موبایلی ارتباطی با تصمیمات کارگروه فیلترینگ ندارد گفت: تا این لحظه تصمیمی در زمینه این برنامه موبایلی گرفته نشده است.

دسترسی به اپلیکیشن موبایلی لاین از چند روز گذشته برای کاربران ایرانی با اختلالاتی روبه رو شده که در این زمینه برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی داخلی، فیلتر شدن این نرم افزار موبایلی را تصمیم کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ به دلیل نقض حریم خصوصی افراد عنوان کرده اند.

در این راستا عبدالصمد خرم آبادی دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، این شایعات را تکذیب کرد و گفت: چنین چیزی تاکنون در کارگروه تعیین مصادیق مطرح نشده است.

خب خیالتون راحت شد که قضیه فیلترش دروغ و کذبه!!

خب حالا میریم سر اصل قضیه قطع شدن این روزهای لاین:

طبق اطلاعاتی که از سایت های خارجی بدست آوریدم متوجه شدیم سرورهای لاین که

چینی هست (البته خود لاین هم اپلیکیشن چینی ای هستش) در حال ارتقا هستن و اینطور شده که فعلا کسی نمیتونه ثبت نام کنه یا ورود از کامپیوتر به لاین به مشکل برخورده!

به گزارش گروه نرم افزاری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے  این ارتقا موجب شده که دوستان نتونن ثبت نام کنن و از طریق لاین کامپیوتر وارد نشن!

در حال حاضر مشکل ثبت نام در گوشی های موبایل برطرف شده و دوستان میتونن لاین اندروید رو دانلود و روی گوشی نصب و اجرا کنن!هیچ مشکلی هم نداره کد اولیه هم میادش!

فقط تنها مشکل ما توی لاین کامپیوتره که موقتا به مشکل برخورده و به زودی این مشکل هم برطرف خواهد شد.

نگران نباشید

به محض  اینکه مشکل PC هم برطرف بشه اطلاع رسانی خواهم کرد.

ممنون از همراهی شما دوستان.

line_Www.Shabhayetanhayi.ir

manba منبع: گروه نرم افزاری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

سپـــــــاس از حضور گرمتانـــــــــ

منتظر نظرات زیبای شما عزیزان هستیم.