با گذشت دو روز از اعتراض گسترده کاربران اینترنتی نسبت به ضعف طراحی آیفون 6 پلاس،

سرانجام اپل این مشکل را پذیرفت و آن را نادر عنوان کرد.

iphone6_Www.Shabhayetanhayi.ir

بعد از انتشار ویدئویی کوتاه در یوتیوب که به نقطه ضعف آیفون 6 پلاس در طراحی این محصول پرداخت، بسیاری از شبکه‌های اجتماعی هجمه غیر قابل تصوری را به سمت اپل داشتند.

ماهیت این ویدئو که ظرف یک روز سهام اپل را با سقوط مواجه کرد، به تا شدن آیفون تازه رونمایی شده در اثر فشار اشاره می‌کرد که بعد از آن تصاویر متعددی از این محصول در حالت خم شده در وب منتشر شد.

با توجه به اینکه دو روز از حملات گسترده به محصول تازه وارد اپل به بازار می‌گذشت اما این کمپانی آمریکایی تا این لحظه سکوت کرده بود و اکنون این شرکت با شکستن سکوت خود، چنین نقصی را قبول کرده و گفته است که این مشکل بسیار نادر است.

با وجود سر و صداهای بسیاری که پیرامون این موضوع شد، اپل می‌گوید که تا حال حاضر تنها 9 شکایت در ارتباط با ضعیف بودن بدنه این گوشی توسط مشتریان در سیستم‌های ما ثبت شده است.

این کمپانی بزرگ آمریکایی می‌گوید که البته نمی‌دانیم از همین تعداد هم چند نفر تحت تأثیر محتوا و سر و صداهای فضای مجازی قرار گرفته و در نهایت ترغیب شده‌اند که گوشی خود را بفشارند تا ببینند قابلیت تا شدن دارد یا خیر.

علاوه بر این با اشاره به اینکه ما درصدد توسعه محصولی با این قابلیت نبوده‌ایم، گفته است که آیفون‌های جدید از آلومینیوم ساخته شده‌اند اما به اندازه‌ای روی آن‌ها کار شده که در برابر شرایط نرمال مقاوم بوده و تغییر شکلی ندهند.

با این حال برای جایگزینی آیفون‌های خم شده، قطعا باید تجدید ساختاری در شرایط وارانتی بخش خدمات پس از فروش صورت گیرد.

از دو میلیون گوشی آیفون 6 پلاس توزیع‌شده در جهان تاکنون 9 مورد تاخوردگی گوشی گزارش شده و گفته شده است که این امر به دلیل آنچه خطای کاربر (user Fault) نامیده می‌شود، گزارش شده است.

manba گرد آوری: گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

خبرنامه

درصورت رضایت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سایتمون

در وبلاگ یا وب سایتتون لینک نمایید!

باتشکر!