رييس پليس آگاهي استان يزد، از دستگيري فردی كه با ورود به منزلي به قصد آزار و اذيت و سرقت، خانم 60 ساله اي را به قتل رسانده بود پس از 8 سال خبر داد.

havades_Www.Shabhayetanhayi.ir

نیت شیطانی پسر 20 ساله زنی سالخورده را به کشتن داد

سرهنگ خالقي رييس پليس آگاهي استان يزد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشريح اين خبر گفت:

در پي گزارش ضرب و جرح خانمي 60 ساله به هويت معلوم در سال 1385 در يكي از محلات قديمي يزد كه پس از يك هفته بستري در بيمارستان منجر به فوت وي شد، موضوع بررسي و رسيدگي به اين پرونده به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

رييس پليس آگاهي استان يزد ادامه داد:

با توجه به دستگيري فردي به هويت”م . ب” 28 ساله در ارديبهشت ماه سال جاری به اتهام چندين فقره آزار و اذيت و سرقت ، موضوع قتل خانم مذكور نيز وارد مرحله تازه اي از تحقيقات شد.

خالقي، ضمن اشاره به اين موضوع كه كارآگاهان اداره عمليات ويژه موفق به رمز گشايي از جنايت صورت گرفته شدند تصریح کرد:

در تحقيقات انجام شده پس از ساعتها تلاش شبانه روزي و با استفاده از فنون پليسي و اقدامات قانوني متهم كه چاره اي جز بيان تمام حقايق نداشت به نحوه ورود به منزل مقتوله و تشريح آن پرداخت و اعتراف کرد : به قصد آزار و اذيت به منزل مقتوله وارد شدم و پس از درگيري با وي سرش به گوشه ميز داخل اتاق برخور كرد و بيهوش روي زمين افتاد.

اين مقام انتظامي يادآور شد: با توجه به اعتراف صريح متهم به نحوه وقوع جرم و بازسازي صحنه با حضور مقام قضايي متهم به اتهام قتل عمد با قرار قانوني روانه زندان شد.

manba گردآوری: گروه خبری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

به دلیل بروز رسانی پست ها از مطالب جدید در صفحه اصلی سایت هم دیدن نمایید(کلیک کنید)

درصورت رضایت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سایتمون

در وبلاگ یا وب سایتتون لینک نمایید!

بانهایت احترام