گروه نرم افزاری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے – فعالسازی حالت پیش نمایش همه ویدیوها

[box type=”success” align=”aligncenter” ]نمیدانم تا به حال توجه کرده اید که ویندوز تنها پیش نمایش (Thumbnail) تعداد معدودی از فایلهای ویدیویی را در اکسپلورر خود نمایش میدهد و پیش نمایش فایلهای ویدیویی مانند ۳gp ، avi، divx ، flv ، mkv ، webm ، ts ، rmvb ، wmv و … نمایش داده نمیشوند.

ما این ترفند را به شما آموزش میدیم تا همه فایل های تصویری تون توی کامپیوتر به حالت پیش نمایش برای شما نشان دهده شوند!همراه ما باشید[/box]

video-prevew_Www.Shabhayetanhayi.ir

همانطور که میدانید فرمت های avi، divx ، flv ، mkv امروزه رایج ترین فایلهایی ویدیویی هستند که هنگام دانلود از سایت های مختلف با آنها مواجه هستید.

از طرفی هم در بسیاری از مواقع ندیدن Thumbnail این فایلهای ویدیویی باعث اتلاف وقت زیادی میشود چون ما مجبوریم برای آگاهی از محتویات فیلم هر دفعه آن را اجرا کینم.

اما امروز قصد معرفی نرم افزاری را دارم که تنها ۴.۵ مگابایت حجم دارد و با نصب و فعال کردن آن به طور حتم قادر به داشتن پیش نمایش تمامی فایلهای ویدیویی خواهید شد. با نصب این نرم افزار که Media Preview نام دارد، در اولین اجرا با صفحه ی زیر برخورد خواهید کرد:

media_preview_Www.Shabhayetanhayi.ir

در این صفحه شما میتوانید فرمت هایی را که میخواهید پیش نمایش آنها در اکسپلورر نمایش داده شود انتخاب کنید و گزینه apply را بزنید. میتوانید از Select All برای انتخاب تمامی فرمت ها به صورت یکجا استفاده کنید.
برای تنظیمات بیشتر نیز میتوانید وارد تب Settings شوید!

media_preview_settings_Www.Shabhayetanhayi.ir

تموم شد!زیاد هم سخت نبود!

برای دریافت نرم افزار media prevew به سایت سافت پدیا مراجعه نمایید!کلیک کنید!

manba گردآوری تخصصی: گروه نرم افزاری وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

Liner-Motharek_shabhayetanhayi.ir (30)

به دلیل بروز رسانی پست ها از مطالب جدید در صفحه اصلی سایت هم دیدن نمایید(کلیک کنید)

درصورت رضایت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سایتمون

در وبلاگ یا وب سایتتون لینک نمایید!

باتشکر!