گروه سلامت و زیبایی  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے – آرایشهایی که خانمها دوست دارند اما آقایون نمی پسندند

arayesh_Www.Shabhayetanhayi.ir

[box type=”success” align=”aligncenter” ]در این موضوع ما فقط به اینکه خانم ها این آرایش ها رو دوست دارن و آقایون با این آرایش ها مخالفت دارند رو برای شما ذکر میکنیم .دلایل آن برای روزهای آینده برای شما بازگو خواهیم کرد.

 باید بدانید که هر آرایشی که به چشمتان زیبا می ‌آید برای همه جذاب نیست، مخصوصاً برای آقایان. تجربه نشان داده است که بعضی از آرایش ‌های بسیار مورد علاقه خانم‌ها برای آقایان ناامید کننده است.همراه ما باشید[/box]

1. کرم‌ پودر و پنکک غلیظ:

ضخیم شدن پوست به‌خاطر مالیدن کرم پودر و پن‌کک زیاد روی آن اصلاً مورد علاقه آقایان نیست. هیچ مردی دوست ندارد گونه زنی را ببوسد و بعد ببیند که کل صورت خودش هم کرم ‌پودری شده است. خوب است که با کرم‌پودر صورتتان را صاف کنید اما نباید زیاده‌ روی کنید. یکدست بودن رنگ پوست بعد از مالیدن کرم پودر هم مسئله بسیار مهمی است که آقایان خیلی به آن توجه می‌کنند.

2. برجسته کردن سر:

هیچ مردی از برجسته کردن سر با استفاده از چیزهای مختلف خوشش نمی‌آید. از هر وسیله آرایش مویی که باعث شود سرتان بیش از حد و به طور غیرطبیعی بزرگ شود دوری کنید.

3. رژلب‌های شبرنگ:

شاید این روزها رژلب‌های شبرنگ مد شده باشد اما نظر بعضی از مردها به‌کلی با آن متفاوت است. لب‌های نارنجی کاملاً با آنچه که مردها به آن عادت داشته‌اند فرق می‌کند و اصلاً مورد علاقه‌ آنها نیست.

4. ابروهای خیلی نازک:

نازک بودن بیش از حد ابروها چون اصلاً طبیعی به نظر نمی ‌رسد نظر آقایان را جلب نمی‌ کند.

5.سایه چشمتوپُر:

سایه‌های توپُر با رنگ‌های مخصوصا آبی با اینکه این روزها دوباره مُد شده است اما به نظر آقایان هنوز کهنه و از مُد افتاده است.

از نظراکثر آقایان،سایه چشم دودی اگر درست استفاده شود بسیار جذاب و عالی است اما اگر بد استفاده شود واقعاً وحشت‌انگیز است.

قبل از اینکه بخواهید این سایه را امتحان کنید حتماً از یک متخصص کمک بگیرید.

6. گونه‌های سرخ:

به نظر آقایون رنگ قرمز برای خانم‌های سن بالا است.

مردها معمولاً نوعی آرایش را دوست دارند که صورت را کاملاً طبیعی نشان دهد.

7. لب‌های دورنگ:

وقتی رنگ دورلبتان (خط لب) با رنگ رژ هماهنگ نباشد در نظر آقایون هیچ جلوه‌ ای نخواهد داشت.

8. برق و اکلیل:

استفاده از پن‌ کک‌های اکلیل‌ دار برای کل صورت نه‌ تنها هیچ جذابیتی به شما نمی‌دهد بلکه می‌تواند از جذابیت بقیه قسمت‌های آرایشتان هم کم کند.

manba گردآوری: گروه سلامت و زیبایی  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

Liner Shabha_Www.Shabhayetanhayi.ir (17)

به دلیل بروز رسانی پست ها از مطالب جدید در صفحه اصلی سایت هم دیدن نمایید(کلیک کنید)

درصورت رضایت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سایتمون

در وبلاگ یا وب سایتتون لینک نمایید!

باتشکر!