گروه خبرے  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے – آتش گرفتن گوشی گلکسی S4

[box type=”success” align=”aligncenter” ].گوشی گلکسی S4 هم آتش گرفت ولی اینبار زیر بالشت یک دختر. وقتی گوشی در حال سوختن بود بوی بد سوختن به مشام دختر در خواب رسید که از خواب بیدار شد.[/box]

یک دختر 13 ساله اهل تگزاس که گلکسی اس 4 را زیر بالش خود گذاشته بود، با بوی سوختگی از خواب بیدار می‌شود.

متاسفانه آنچه در حال سوختن بود گلکسی اس 4 او بود. در ابتدا آریل تولفری دوباره به خواب باز می‌گردد و دوباره پس از زیاد شدن بود از خواب بیدار شده و متوجه می‌شود که دستگاه نازنینش در حال سوختن است.

horm-galaxy-S4_Www.Shabhayetanhayi.ir

اما دلیل آتش گرفتن دستگاه چه می‌توانست باشد؟

خانواده تولفری علت را استفاده از باتری جایگزین می‌دانند. مشخص نبوده که آیا واقعا این آتش سوزی به علت استفاده از باتری غیر اصل بوده است یا نه. سال گذشته اتفاقات اینچنینی برای دارندگان آیفون و آیپد هم رخ داده بود.

صاحبان این دستگاه‌ها به دلیل استفاده از باتری‌های غیر اصل هنگام استفاده از هوشمندشان دچار شک شده بودند.

horm-galaxy-S4_Www.Shabhayetanhayi.ir

بدون توجه به اینکه چه کسی مقصر است، سامسونگ وعده داده که برای آریل یک اسمارتفون جدید بعلاوه یک بالش و هر چه آسیب دیده است بفرستد. این شرکت به صاحبان اسمارتفونهایش هشدار داده که به هیچ وجه دستگاه‌ها را زیر بالش یا هر جایی که مانع از جریان هوا می‌شود نگه ندارند.

“قرار دادن دستگاه زیر بدن، لباس کلفت، بالش با هر ماده دیگری که جریان هوا را مسدود می‌کند می‌تواند روی کارایی دستگاه تاثیر گذاشته و ریسک آتش گرفتن یا انفجار را افزایش دهد که همه اینها می‌تواند باعث آسیبهایی به بدن و دارایی‌ها شود”

manba گرد آوری: گروه خبری  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

به دلیل بروز رسانی پست ها از مطالب جدید در صفحه اصلی سایت هم دیدن نمایید(کلیک کنید)

درصورت رضایت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سایتمون

در وبلاگ یا وب سایتتون لینک نمایید!

باتشکر!