[box type=”success” align=”aligncenter” ]خیلی ها هستن گوشی هاشون توی آب میفته .حالا ما فرض را براین میگیریم که گوشیتون از اون نوکیاهای 100 تا 300 تومن بیشتر نیست.خب خراب شد فدای سرت یکی دیگه. ولی گوشی آیفون حداقل قیمتش یک میلیون تومن هستش و تا سه میلیون توی ایران موجوده! ضدآب بودن گوشی خیلی مهمه. امروز در وب سایت بزرگ شبهای تنهایی یه ترفند عالی برای ضدآب کردن موبایل آیفون می پردازیم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد.[/box]

یه شرکت تولید کننده قاب یه محصول جدیدی ساخته که گوشی های آیفون رو در برابرآب مقاوم کرده.

همراه ما باشید.

Waterproof_Www.Shabhayetanhayi.ir

این قاب که Survivor + Catalyst نام دارد توسط شرکت Griffin ساخته شده است و می تواند از تلفن همراه شما در برابر ضربه و نفوذ آب محافظت کند.

این محافظ از یک قاب پلی کربنات مجهز به محافظ های پلاستیکی در بخش های ورودی شارژر و هدفون ساخته شده است که می تواند تا مقدار زیادی ضربات وارده در اثر افتادگی را جذب کند.

تاکنون قاب های بسیاری برای آیفون ساخته شده اند که می توانند دستگاه شما را در برابر ضربه مقاوم کنند اما در میان این قاب ها هیچ کدام اندازه ای مناسب نداشته اند.

این محافظ در ابعاد 6.35 سانتیمتر پهنا، 1.42 سانتیمتر ضخامت و 13.54 سانتیمتر بلندی ساخته شده است. موضوعی که باعث شده تا نسب به سایر قاب های ضد آب قابل پسندتر باشد.

هنگامی که این قاب را برای اولین بار از جعبه خارج می کنید با کاغذی قرمز رنگ مواجه می شوید که در مورد نصب آن توضیح داده است و پیشنهاد کرده تا پس از نصب به مدت 30 دقیقه آن را به صورت آزمایشی در آب قرار دهید.

نصب این قاب تقریبا ساده است و می توان در کمتر از 5 دقیقه این کار را انجام داد.

Waterproof_Www.Shabhayetanhayi.ir

در آزمایشاتی که با یک آیفون مجهز به این قاب انجام شد، همانند افتادگی در آب شور یا ضربه در اثر سقوط، گوشی توانست بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.

افرادی که تصمیم دارند از این قاب در روزهای معمول استفاده کنند در نظر داشته باشند که کیفیت صدای بلندگو و کیفیت ضبط میکروفون کمی کاهش پیدا می کند. همچنین ممکن است در مواقعی با عدم پاسخ دهی صفحع نمایش لمسی مواجه شوید.

در نهایت می توان گفت که این قاب با وجود مقومت بالا تنها برای مواقعی مفید است که شما تصمیم دارید تا به محیطی خارج از شهر بروید. در روزهای عادی و معمول وجود این قاب تنها باعث بزرگ تر شدن گوشی شما وکاهش کیفیت پاسخ دهی صفحه نمایش می شود.

اکنون قیمت این قاب در ایران 350 هزار تومان است.

Waterproof_Www.Shabhayetanhayi.ir

نمونه هایی از این قاب هم مشاهده می کنید :

Waterproof_Www.Shabhayetanhayi.ir

Waterproof_Www.Shabhayetanhayi.ir

manba جمع آوری شده توسط: گروه نرم افزاری  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

Liner-Motharek_shabhayetanhayi.ir (4)

به دلیل بروز رسانی پست ها از مطالب جدید در صفحه اصلی سایت هم دیدن نمایید(کلیک کنید)

درصورت رضایت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سایتمون

در وبلاگ یا وب سایتتون لینک نمایید!

باتشکر!