[box type=”shadow” align=”aligncenter” ]حتما شماهم از اینگه گوشی خود را زیاد درشارژ نگه میدارید خسته شده اید. با ما همراه باشید با این خبر…[/box]

امروزه افراد تعلق‌خاطر زیادی به ابزارها و گجت های هوشمند همراهشان دارند و هیچ‌چیز مانند تمام شدن باتری این ابزارها نمی‌توانند آنها را ناامید کند. به‌طورمعمول 3 ساعت طول می‌کشد که یک گوشی تلفت هوشمند به‌طور کامل شارژ شود.

برای افرادی که فرصت سه ساعت ندارند تا باتری تلفن همراهشان شارژ شود راه‌کارهای متفاوتی مانند خریدن یک باتری یدک و یا قاب گوشی مجهز به باتری وجود دارد؛ اما ابزار کوچکی به نام لژیون متر در این میان بسیار به کمک شما خواهد آمد.

charge Speed_Www.Shabhayetanhayi.ir

این وسیله کوچک مانند یک درایو یو اس بی بوده که به شارژر و گوشی شما متصل می‌شود و یک صفحه‌نمایش کوچک نیز دارد. به کمک این ابزار می‌توانید گوشی همراه خود را تا 92 درصد سریع‌تر شارژ کنید؟

در نگاه اول شاید این کار خطرناک به نظر برسد؛ اما این ابزار کاملاً مطمئن است. پس از اتصال گوشی باید نوع گوشی خود را بر روی دستگاه مشخص کنید سپس دستگاه طی الگوریتمی هوشمند به گوشی شما می‌گوید که تا چه حد می‌تواند سرعت شارژ را بدون اینکه به باتری صدمه‌ای بزند بالا ببرد.

این پروسه درواقع بخشی از مدار شتاب شارژ PLX بوده که پتنت آن در اختیار شرکت لژیون متر است.

طبق اعلام شرکت قیمت اولیه این محصول 40 دلار خواهد بود که نسبت به برخی از قاب‌های مجهز به باتری یدک ارزان‌تر است.

charge Speed_Www.Shabhayetanhayi.ir

manba جمع آوری شده توسط گروه فناوری  وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

Liner-Motharek_shabhayetanhayi.ir (35)

به دلیل بروز رسانی پست ها از مطالب جدید در صفحه اصلی سایت هم دیدن نمایید(کلیک کنید)

درصورت رضایت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سایتمون

در وبلاگ یا وب سایتتون لینک نمایید!

باتشکر!