ويندوز-اكس-پي.Www.Shabhayetanhayi.ir

 پشتیبانی از ویندوز XP از یک ماه دیگر قطع خواهد شد و از این پس با استمرار استفاده از این نسخه ویندوز خطر گسترش بدافزارها افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس، بالاخره پس از نزدیک به یک سال اطلاع‌رسانی به روز اتمام پشتیبانی از ویندوز XP نزدیک شدیم؛ مایکروسافت از زمان انتشار اولین خبر در مورد قطع پشتیبانی از ویندوز XP، دائماً از روش‌های مختلف سعی کرده است به کاربران هشدار دهد که از نسخه‌های جدید‌تر ویندوز استفاده کنند و با ویندوز XP خداحافظی کنند.

پشتیبانی از ویندوز XP، از هشتم آوریل قطع خواهد شد و از یکشنبه ۸ مارس، کاربران این نسخه‌ی قدیمی ویندزو پنجره‌ی بالاپری را مشاهده خواهند کرد که بازهم سعی می‌کند به کاربران اطلاع‌رسانی کند.

ويندوز.اكس.پي-www.shabhayetanhayi.ir

 البته چنین پیامی در صورت به‌روز بودن سامانه‌عامل نمایش داده خواهد شد و در صورتی که کاربر از قبل به‌روز‌رسانی‌های سامانه‌عامل را به صورت دستی غیرفعال کرده باشد، در مقابل آسیب‌پذیری‌های این سامانه‌عامل مصون نیست و احتمال می‌رورد که از خطرات چنین کاری نیز مطلع باشد.

مایکروسافت پیش‌نهاد کرده است که تعداد کمی از رایانه‌های شخصی قدیمی هستند که قابلیت ارتقاء به نسخه‌ی جدید ویندوز یعنی ۸٫۱ را دارند، در صورتی که رایانه‌ی کاربران این قابلیت را دارد بهتر است، نیازمندی‌های سامانه‌ برای نصب Windows 8.1 را با بارگیری Windows Upgrade Asistant بررسی نمایند و در صورتی که رایانه‌ی آن‌ها در حدی نیست که از این نسخه‌ی ویندوز پشتیبانی کند، رایانه‌ی شخصیِ جدید‌تری تهیه کنند.

هم‌چنین این شرکت به منظور کم‌تر کردن مشکلات انتقال داده‌ها از ویندوز XP به ویندوز جدید‌تر، با همکاری Laplink یک ابزار رایگان برای انتقال داده‌ها و تنظیمات ویندزو به نام PCMover توسعه داده است.

ويندوز-اكس-پي.Www.Shabhayetanhayi.ir

درصورت رضايت دوستان از ما,لطفا مارو با نام عنوان سايتمون

در وبلاگ يا وب سايتتون لينك نماييد!

باتشكر!