Google Chrome34.0 .Www.Shabhayetanhayi.ir

Google Chrome 34.0.1788 Stable

مرورگر محبوب کاربران حرفه ای دنیای وب یعنی Google Chrome که توانسته است در مدت زمان بسیار کمتری نسبت به دیگر رقیبان کاربران بسیار زیادی را جذب کند و دلیل اصلی این موفقیت بزرگ شرکت گوگل در رقابت با دیگر شرکت ها سادگی و سرعت بسیار بالای این مرورگر قدرتمند در بارگذاری صفحات وب و همچنین استفاده بسیار کم از منابع سیستم و در نتیجه سرعت بسیار بالای خود نرم افزار می باشد.

Google Chrome در ابتدای راه یک مرورگر بسیار ساده در ظاهر بود که هرآنچه یک کاربر از مرورگر وب میخواست را در خود جای داده بود. امنیت مثال زدنی که گوگل برای هک شدن آن جایزه گذاشت و همچنین در لایه بعدی امنیتی گوگل تصمیم گرفته است که از ترجمه صفحات در جعبه شنی (sand box rendering) استفاده کند.

Google Chrome34.0 .Www.Shabhayetanhayi.ir

قابلیت جالب و اصلی این نرم افزار که آن را فایرفاکس متمایز میکند این است که در کروم هر TAB باز شدن دارای یک فایل پردازشی است و این باعث می شود که اگر یک صفحه دچار کرش و مشکل شود ، دیگر صفحات بدون مشکل به کار خود ادامه دهند و این یعنی اینکه کروم هیچوقت هنگ نخواهد کرد!

کروم در مقابل صفحات POP-UP بسیار مقاوم است و تا آنجا که ممکن است این صفحات را بلوک خواهد کرد. گوگل کروم در ابتدای عرصه خود ، بسیار ساده بود و مانند فایرفاکس از افزونه ها سود نمی برد.

ولی در نسخه های اخیر گوگل امکان اضافه کردن افزونه ها را نیز فعال کردن و هم اکنون افزونه های بسیار زیادی برای گوگل کروم نوشته شده است.

Google Chrome34.0 .Www.Shabhayetanhayi.ir

نکته:

گوگل کروم دارای ۳ نسخه beta و dev و stable می باشد. نسخه بتا نسخه آزمایشی بوده و نسخه dev نیز مربوط به نسخه توسعه دهندگان می باشد و ایده آل ترین انتخاب برای کاربران نیز نسخه stable یعنی نسخه نهایی و پایدار می باشد. وب سايت بزرگ شبهاي تنهايي همیشه نسخه Stable را منتشر خواهد کرد.

لاينر هاي وب سايت بزرگ شبهاي تنهايي

Format File (H.s) نوع فایل :zip

Hajme File (H.s) حجم فایل :  36 مگابایت

lock-File-H.s رمز فایل: www.shabhayetanhayi.ir

لینک دانلود :

manba...shabhayetanhayi.ir منبع: وب سایت بزرگ شبهای تنهایی

لاينر هاي وب سايت بزرگ شبهاي تنهايي

توجه:بعداز دانلود و خارج كردن پوشه از حالت زيپ فايل را اجرا كنيد

و منتظر بمانيد تا نصب بطور خودكار انجام شود!نيازي نيست كه مراحل نصب را شما انجام دهيد.نصب بطور خودكار توسط گوگل كروم انجام مي شود!

لاينر هاي وب سايت بزرگ شبهاي تنهايي

[subscribe2]